Wiedźmin Netflixa - piosenki Jaskra. Czy w serialu usłyszymy ballady barda z powieści?

2019-12-12 17:04
Wiedźmin Netflixa - piosenki Jaskra. Czy w serialu usłyszymy ballady barda z powieści?
Autor: Screen: https://www.youtube.com/watch?v=OHgowJ7d33k

Wiedźmin Netflixa to serial, na który czekamy wszyscy. Już 20 grudnia będzie miał on premierę na serwisie. Historia Geralta z Rivii z pewnością przypadnie do gustu nie tylko tym, którzy są fanami sagi Andrzeja Sapkowskiego i gier. Produkcja ma przybliżyć nam również sylwetki znanych bohaterów. A jak będzie w przypadku muzyki?

Wiedźmin Netflixa, który będzie miał swoją premierę tuż przed świętami, jest jednym z najbardziej oczekiwanych seriali w roku 2019. Dzięki produkcji poznamy lepiej między innymi historię Yennefer, zobaczymy też epickie sceny walki i potwory, które zmrożą nam krew w żyłach. Polski serial, który znamy sprzed kilku lat, miał wiele dobrych elementów takich jak kostiumy, scenografia i oczywiście fenomenalnie zagrane role Michała Żebrowskiego i Zbigniewa Zamachowskiego. Tego drugiego jako Jaskra zobaczyć możemy ponownie w produkcji Pół Wieku Poezji Później, która premierę miała na YouTubie 7 grudnia. Ballady odegrane w serialu zachwycają do tej pory. Czy Witcher Netflixa im dorówna? Poznaliśmy już pierwsze utwory z filmu!

Wiedźmin Netflixa - Jaskier. Czy usłyszymy oryginale ballady w serialu?

W polskiej adaptacji opowiadań mogliśmy usłyszeć pieśni z tekstem oryginalnie napisanym przez Andrzeja Sapkowskiego jak Zapachniało powiewem jesieni, czyli ballada Wieczny Ogień. Pojawiły się również oryginalne utwory skomponowane specjalnie dla produkcji. Czy tym razem będzie tak samo? Fani mają na to ogromną nadzieję, jednak pierwsza pieśń Jaskra, w którego wciela się Joey Batey jest utworem skomponowanym do serialu. Piosenka nosi tytuł Toss a Coin to Your Witcher i posłuchać możecie jej poniżej. Warto zauważyć, że nie tylko świetnie oddaje klimat serii, jak również sam aktor może spełniać nasze oczekiwania względem Jaskra. Utworu posłuchać możecie poniżej. Na kolejne przyjdzie nam niestety poczekać jeszcze tydzień. Dostępny jest natomiast soundrack z serialu. Oficjalna ścieżka dźwiękowa różni się od tej z gry, jednak nie można mieć do niej wielu zastrzeżeń!