Twórca 'Trainspotting' i 'Slumdog', stworzy serial o Sex Pitols

i

Autor: screen: https://youtu.be/yqrAPOZxgzU

Twórca 'Trainspotting' i 'Slumdog', stworzy serial o Sex Pitols

2021-01-12 9:45

Nagrodzony Oscarem reżyser filmów 'Trainspotting' i 'Slumdog', postanowił wziąć się za projekt, który jest serialem o historii Sex Pistols. W końcu wiemy więcej o serialu oraz o obsadzie, która wcieli się w kultowych muzyków.

Sex Pistols to jedna z tych kapel, które pozostawiły po sobie bardzo mało muzyki, jednak wniosły tak wiele do historii, że trudno ocenić zasługi. Do historii grupy i poszczególnych członków podchodzono już kilka razy, jednak teraz przy projekcie jest twórca 'Trainspotting' oraz 'Slumdoga'. Co wiemy o produkcji?

Co tam w środku gra? - Motorhead

Danny Boyle tworzy serial o Sex Pistols. Co wiemy o produkcji?

W główne postaci wcieli się plejada aktorska, a dokładniej, w roli Johna Lydona pojawi się Anson Boon, Sida Viciousa zobrazuje Louis Partridge, Paula Cooka pokaże Jacob Slater,  a Jonesa zagra Toby Wallace. Jak wspomniał Danny Boyle:

ex Pistols na zawsze zmienili brytyjskie społeczeństwo i brytyjską kulturę. Nastąpiła detonacja brytyjskiej kultury ulicznej. Młodzi ludzie dostali scenę i mogli dać upust swojemu gniewowi i pokazać swoją modę. Ludzie się ich bali albo podążali za nimi.

Nie wiadomo kiedy serial pojawi się w dystrybucji, ani która platforma będzie chciała go umieścić u siebie. Potwierdzono za to, że zdjęcia startują 7 marca 2021.