Lipa

i

Autor: Adam Burakowski/REPORTER

Tomasz Lipa Lipnicki - wiek, żona, dzieci, facebook, płyta. Co wiadomo o artyście?

2021-07-08 9:24

W ostatnich dniach głośno jest o Tomaszu Lipie Lipnickim. Wszystko za sprawą posta, jaki artysta zamieścił na swoim Facebooku. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o polskim muzyku, który skarży się na słabą sprzedaż ostatniej płyty, to specjalnie dla was przybliżamy jego sylwetkę.

Tomasz Lipa Lipnicki - wiek, żona, dzieci, facebook oraz płyta to najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście polskiego wokalisty i autora tekstów, o którym ponownie zrobiło się bardzo głośno po tym, jak za pośrednictwem mediów społecznościowych poskarżył się na słabą sprzedaż swojej najnowszej płyty Dźwięki słowa. Artysta nie krył swojej złości spowodowanej faktem, że na 3000 wytłoczonych krążków, sprzedało się zaledwie 1141 egzemplarzy. 

Tomasz Lipa Lipnicki - wiek

Internautów zastanawia, ile słynny Lipa ma lat. Muzyk przyszedł na świat 26 sierpnia 1969 roku w Gdańsku. Oznacza to, że w tym roku będzie obchodzić swoje 52. urodziny.

Tomasz Lipa Lipnicki - żona, dzieci

Czy Tomasz Lipnicki ma żonę i dzieci? Tak, artysta jest w szczęśliwym związku i realizuje się jako ojciec. W wywiadzie dla magazynu Prestiż z 2016 roku Lipa wyznał, że dziś dla niego najważniejsza jest właśnie rodzina.

Jak naprawdę nazywa się Sanah, Wersow, Mery Spolsky i nie tylko?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Sanah?

Tomasz Lipa Lipnicki - Facebook

Znany przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Illusion artysta jest aktywny na swoim Facebooku. To właśnie tam pojawił się popularny post dotyczący niesatysfakcjonującej go sprzedaży ostatniego krążka Dźwięki słowa. 

Tomasz Lipa Lipnicki - płyta

Album, którego dotyczy post, nosi tytuł Dźwięki słowa. Płyta jest solowym projektem Lipy, który wstępnie miał się ukazać w jego 50. urodziny. Ostatecznie krążek trafił do sprzedaży 23 kwietnia 2021 roku. Wydaniu krążka towarzyszyła premiera wywiadu-rzeki artysty zatytułowanej Jeżozwierz.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ
Źródło: Tomasz Lipa Lipnicki - wiek, żona, dzieci, facebook, płyta. Co wiadomo o artyście?