Till Lindemann zszedł ze sceny, by zamówić piwo w barze [WIDEO]

2019-06-19 15:11
Ilustracja do artykułu
Autor: Screen z Yotube/ channel/UCNEGaKUGe-X9X5c0Ri6hsMA

Rammstein jest obecnie na trasie, która obejmuje największe stadiony i przy okazji zawita do Polski. Podczas koncertu w Barcelonie, Till Lindemann postanowił mocno się wyluzować i pobiegł ze sceny do baru.

Rammstein uznawani są za zespół, który ma wszystko idealnie dopracowane na scenie i ciężko tam o jakikolwiek błąd czy niedopatrzenie. Grupa gra obecnie koncerty w ramach europejskiej trasy, która również obejmuje Polskę. Widać jednak, że nie wszystko jest u Rammsteina bardzo sztywno i ramowo, co udowodnił Till Lindemann.

POLANDROCK FESTIVAL 2019 (DAWNIEJ PRZYSTANEK WOODSTOCK) - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE


Till Lindemann wyskoczył na piwo podczas koncertu Rammstein

Gdy Rammstein grali 1 czerwca w Barcelonie, gdzie jak zwykle dali widowiskowe show. Nie obyło się bez niespodziewanej akcji, a chodzi tu o Tilla Lindemanna, który postanowił wyskoczyć na piwo. Dosłownie, wokalista Rammstein podbiegł do baru, by ugasić pragnienie, a stało się to podczas jednego z numerów, który odgrywany jest na mniejszej części sceny, gdy zespół pływa na rękach ludzi w gumowych łódkach. Zazwyczaj Till wraca przez tłum, jednak tym razem szybko skoczył po małe piwo. Zobaczcie sami:Rammstein zagrają w Polsce 24 lipca 2019, bilety na ten koncert są w 100% wyprzedane.

DAVE MUSTAINE MA RAKA. MUZYK WYDAŁ SPECJALNE OŚWIADCZENIE. CO DALEJ Z MEGADETH?