Spirala - TRAILER. Zobacz, jak będzie wyglądał spin-off 'Piły' [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/gzy6ORqE9IY

Spirala - TRAILER. Zobacz, jak będzie wyglądał spin-off 'Piły' [WIDEO]

2021-04-01 12:48

Seria 'Piła' jest prawdziwym klasykiem w świecie horroru i pewnym było, że jeszcze długo będziemy oglądali filmy z tej serii. W końcu zapowiedziano oficjalnie spin-off serii, którego tytuł to 'Spirala' i co ciekawe pojawią się w nim Chris Rock i Samuel L. Jackson

Seria 'Piła' jest prawdziwym klasykiem horroru, który teoretycznie miał już swój finał, jednak jak to bywa przy slasherach, pewnym było, że pojawią się nowe części cyklu. Tak też się stało i dostaliśmy zapowiedź spin-offa cyklu. Film pod tytułem 'Spirala' ma być innym podejściem do tematyki serii, a w rolach głównych zobaczymy Chrisa Rocka i Samuela L. Jacksona.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Spin-off 'Piły' dostał pierwszy zwiastun. Tak będzie wyglądał film 'Spiral'

Film ma być pewnego rodzaju odświeżeniem konwencji, prezentując zupełnie inną fabułę i inne podejście do klimatu serii. Obsada robi też wrażenie, bo mamy Chrisa Rocka i Samuela L. Jacksona, co już mocno intryguje. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że film ma pojawić się 14 maja 2021!  Zobaczcie zwiastun, który pokazuje, że konwencja została trochę odświeżona, jednak nadal czuć ten specyficzny klimat serii.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny