Mortal Kombat został przesunięty. Kiedy premiera wyczekiwanego filmu?

i

Autor: screen: https://youtu.be/CQufSiC-Hck

Mortal Kombat został przesunięty. Kiedy premiera wyczekiwanego filmu?

2021-04-01 9:33

Film 'Mortal Kombat' jest mocno wyczekiwany przez fanów serii, którzy czekają od lat 90-tych na to, by w końcu stworzona została godna całej serii ekranizacja. W końcu doczekaliśmy się zwiastuna filmu i pierwszych szczegółów, jednak już teraz wiadomo, że film się opóźni.

Film Mortal Kombat jest wyczekiwany przez fanów serii od lat i w końcu udało się zrealizować produkcję, która prawdopodobnie sprosta oczekiwaniom fanów. Niestety, jak wynika z najnowszych doniesień, premiera filmu się przesunie. Kiedy film trafi do fanów?

Co tam w środku gra? System Of A Down

Mortal Kombat - premiera przesunięta. Kiedy zobaczymy film?

Zwiastun nowej odsłony Mortal Kombat pojawił się w sieci 18 lutego 2021 i wygląda na to, że przypadł do gustu fanom serii. W sieci roiło się od pozytywnych opinii, a premiera filmu została zaplanowana na 16 kwietnia 2021. Niestety, data jest już nieaktualna, jednak nie ma co się martwić, bo film trafi do kin i na HBO Max 23 kwietnia 2021. Chyba warto poczekać, skoro film zapowiada się tak dobrze i jeśli się przyjmie, z pewnością powstanie druga część. Przypomnijmy sobie zwiastun filmu:

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!