Nowy singiel i teledysk SMASH INTO PIECES! Nowa płyta już 27 sierpnia

i

Autor: Materiały prasowe

SMASH INTO PIECES z nowym singlem i teledyskiem [WIDEO]

2022-01-28 18:30

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 6 albumów studyjnych, a na wszystkich platformach single oraz charakterystyczne, zrealizowane z kinowym rozmachem teledyski, zyskały już ponad 400 mln odtworzeń.

Dyskografię grupy, która znana jest ze swojego apokaliptycznego i futurystycznego wizerunku, zamykają 2 wyjątkowe albumy: “Arcadia” (2020) oraz “A New Horizon” (2021), na których każdy utwór powiązany jest z filmowym epizodem video. Zespół zrealizował 2 sezony historii rozgrywającej się w wirtualnym świecie Arcadii, (2 sezony obejmują łącznie 20 odcinków).

Co tam w środku gra? Nirvana

Formacja, na której czele stoi charyzmatyczny APOC zakończyła historię Arcadii i kieruje się ku nowej przygodzie… W 2022 roku grupa Smash Into Pieces wyda serię singli z ich nadchodzącego, siódmego albumu studyjnego, a dziś premierę ma kawałek zatytułowany “Deadman”, teledysk do tego utworu zobaczyć można tutaj. “‘Deadman’ opowiada o banicie uciekającym przed nieuchronnym przeznaczeniem, losem, który ma postać naładowanego, odbezpieczonego i gotowego do strzału pistoletu” – tak utwór ten zapowiada sam zespół.

Formacja zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “Worlds Collide Tour” (marzec/ kwiecień 2022), gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.