Radosław Majdan w Mellinie w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Radosław Majdan gościem "Melliny" Eski ROCK!

Radosław Majdan w "Mellinie" w Esce ROCK!

2023-08-25 10:54

W czwartek 24 sierpnia, o godzinie 18:00, swoją premierę miał trzydziesty czwarty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościem epizodu będzie Radosław Majdan - jeden z najbardziej znanych polskich bramkarzy, komentator i ekspert telewizyjny, działacz społeczny, przedsiębiorca i osobowość medialna.

Gościem najnowszego odcinka “Melliny” był Radosław Majdan. Piłką zainteresował się już jako nastolatek, a jego umiejętności szybko dostrzegł Włodzimierz Obst, który zaprosił go na trening Pogoni Szczecin. Został członkiem drużyny, a w ekstraklasie zadebiutował w sezonie 1992/1993 - przez wiele sezonów był podstawowym bramkarzem Pogoni. Już w 1994 roku uzyskał pierwsze powołanie do reprezentacji, na murawie zadebiutował jednak dopiero 26 stycznia 2000 w towarzyskim meczu z Hiszpanią w Cartagenie. Był rezerwowym bramkarzem na Mistrzostwach Świata 2002, na których rozegrał jeden mecz. Ostatni, siódmy występ w reprezentacji zaliczył 21 sierpnia 2002 w rozegranym w Szczecinie spotkaniu towarzyskim z reprezentacją Belgii. Początkowo ogłosił zakończenie kariery sportowej w 2010 roku, powrócił do tej formy działalności w 2019 roku, obecnie jednak skubia się na innych formach działalności, które nadal mają związek ze sportem, w szczególności piłką nożną. Radosław Majdan pełnił także funkcję dyrektora sportowego oraz kierownika drużyny Polonii Warszawa, był także rzecznikiem prasowym klubu. Od lat pozostaje aktywnym ekspertem i komentatorem sportowym, zajmował się także karierą medialną, biznesową oraz aktywnością polityczną. Nie jest mu także obce gitarowe granie - w latach 2012–2014 Radosław Majdan był gitarzystą zespołu rockowego The Trash.

“Mellina” w Esce ROCK - Radosław Majdan w nowym odcinku!

Jeden z najsłynniejszych polskich bramkarzy dziś realizuje się m.in. jako dziennikarz. Wspomina jednak, że na boisku bywał wulgarny i agresywny. Zdarzały się wpadki, bywało nawet, że przepraszał kolegów w szatni za swoją grę! Majdan przyznaje też, że z wiekiem łatwiej jest mu zaakceptować porażki. Zapytany o tak jak radzi sobie po stracie mamy przyznaje, że to nie jest proste:

Radosław Majdan - Lewandowski dobrym kapitanem? Nie ma takiej charyzmy jak Glik / Mellina #34

Ale jak się ma małe dziecko, to to stawia do pionu. Wiesz, że masz dzieci, o które musisz zadbać i to pomaga uporać się z traumą.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.