Meller Mikuła

i

Autor: Eska ROCK

talk-show

Paulina Mikuła w “Mellinie” Eski ROCK. Tak pikantnie jeszcze nie było!

2023-08-17 18:41

W czwartek 17 sierpnia, o godzinie 18:00, swoją premierę miał trzydziesty trzeci już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościnią epizodu była Paulina Mikuła - osobowość internetowa, prezenterka telewizyjna, menedżerka i popularyzatorka wiedzy o języku polskim. Jakie ciekawostki przekazała w rozmowie z Marcinem Mellerem?

Gościnią najnowszego odcinka “Melliny” była Paulina Mikuła. Absolwentka filologii polskiej, popularność zyskała w 2013 roku, gdy w serwisie YouTube zadebiutował prowadzony przez nią kanał o charakterze poradniczym, “Mówiąc Inaczej”, w którym autorka popularyzuje wiedzę na temat polszczyzny, w każdym z odcinków wyjaśniając kolejne zagadnienia bądź wątpliwości językowe. Źródłem analizowanych przez nią dylematów są komentarze i listy widzów, a także osobiste obserwacje zjawisk i tendencji lingwistycznych. Dziś znana jest także jako autorka dwóch książek: “Mówiąc Inaczej” i “Literatoura”, a także prowadząca program “Bake Off – Ale ciacho!”, który emitowany był na kanale TVP2 w 2016 roku.

“Mellina” w Esce ROCK - Paulina Mikuła w nowym odcinku!

Autorka i prowadząca kanał “Mówiąc Inaczej” przyznaje, że kiedyś analizowała język blogów erotycznych. Posłuchajcie, z czego to wynika. W rozmowie będzie też o tym, czy w języku polskim mamy dobre określenia na seks, czego w naszej mowie nie lubi Marcin Meller i czy Paulina i nasz gospodarz mogli się spotkać w “Dzień Dobry TVN” jako para prowadzących. Co tu dużo mówić - przygotujcie się na bardzo pikantną odsłonę “Melliny”!

Okazało się, że mężczyźni opisywali wszystko pieszczotliwie a kobiety na ostro - Paulina Mikuła o analizie języka blogów erotycznych.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.