Queen nagrywają nową muzykę z Adamem Lambertem. Brian May potwierdził!

i

Autor: screen: https://youtu.be/wdEe68SR-uY

Queen nagrywają nową muzykę z Adamem Lambertem. Brian May potwierdził!

2021-04-12 8:34

Zespół Queen od lat wzbraniał się z nagraniem nowego materiału i chyba coś się mocno zmieniło. Brian May potwierdził, że powstaje nowa muzyka i udział w nagraniach weźmie Adam Lambert! Co wiemy o ewentualnym krążku?

Zespół Queen gra z Adamem Lambertem ponad 10 lat i jak dotąd nie doczekaliśmy się wspólnego krążka. Coś się jednak zmieniło, bo okazuje się, że grupa ma w planach nową muzykę! Brian May zdradził, że rozpoczęły się prace nad nowym albumem, ale nie jest do końca łatwo. Co wiemy o ewentualnym materiale?

Co tam w środku gra - Yugoton

Brian May potwierdza, że trwają prace nad nową muzyką Queen i to z Adamem Lambertem

Gitarzysta postanowił ujawnić kilka szczegółów na temat nowego materiału i w wywiadzie dla 'Guitar Player' powiedział, że nie jest łatwo:

Adam, Roger i ja byliśmy w studiu, zobaczyć co z tego wyjdzie. Ale do tej pory nie powstało jeszcze nic, co trafiłoby w samo sedno. Nie zrezygnowaliśmy z pomysłu (nagrania płyty), ale jak dotąd nic jeszcze się nie zrodziło. Mówiąc szczerze, życie się wywróciło i trudno jest teraz działać w studiu. Może sytuacja się zmieni, ale nie sądzę, żeby zmieniła się szybko.

Jak widać, coś się zaczęło dziać, jednak trudno nazwać to sukcesem, ponieważ panowie nadal szukają czegoś idealnego w muzyce.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]