Marcin Meller Mellina

i

Autor: Tomasz Radzik/SE

mellina

Patryk Mikiciuk w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2024-06-28 8:54

W tym tygodniu premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościem epizodu był jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy motoryzacyjnych - Patryk Mikiciuk. O czym opowiedział w “Mellinie”?

Patryk Mikiciuk to dziennikarz, zajmujący się przede wszystkim tematyką motoryzacyjną, prowadzący programów telewizyjnych, skupionych właśnie na tym aspekcie, a także autor, bloger, współzałożyciel Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Jest niezwykle cenionym znawcą motoryzacyjnym - był konsultantem ds. samochodów oraz pojazdów zabytkowych m.in. w filmach “Katyń” czy “Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”. Karierę dziennikarską rozpoczynał już w latach 90., kiedy to pojawił się w programie “5-10-15”, pracował również w serwisie “Panorama”, od lat współpracuje ze stacją TVN Turbo. W wolnych chwilach Patryk Mikiciuk prowadzi własny kanał w serwisie YouTube, na którym można zobaczyć, jak wygląda motoryzacyjna pasja dziennikarza, ale od bardziej prywatnej strony.

Patryk Mikiciuk: Elektryki nigdy nie zastąpią motoryzacji spalinowej | Mellina

Patryk Mikiciuk w “Mellinie” Eski ROCK!

Uznany dziennikarz motoryzacyjny, ekspert i prawdziwy fan motoryzacji w “Mellinie” Eski ROCK u Marcina Mellere przyznaje, że… cierpi na poważna chorobę motoryzacyjną! Patryk Mikiciuk mówi w programie, czy elektryki to przyszłość motoryzacji, jakie auta nigdy nie powinny być spalinowe, dlaczego nikogo nie interesuje liczba sprzedanych aut w Europie i jak przy małym budżecie stać się posiadaczem Ferrari i Lamborghini.

Dziennikarzom motoryzacyjnym często wystarczy, że się przejadą jakimś samochodem. Mają swoje doświadczenie, to swoje experience i to im wystarczy. A ja mam  sytuację, która jest fatalna, jest straszna i uważam to za chorobę. I to nie jest nic dobrego. Bo ja cały czas chciałby to auto mieć - przyznaje.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Rozpoznasz auta z polskich seriali? Rozwiąż quiz:

Samochody z polskich seriali - kto jeździł tym autem? Sprawdź wiedzę w quizie

Pytanie 1 z 10
Jakie numery miał Fiat 125p, którym jeździli bohaterowie serialu "Zmiennicy"?
Listen to "MELLINA" on Spreaker.