Moon Knight

i

Autor: materiały prasowe Disney Plus/Marvel Studios

"Moon Night" to Marvel, jakiego jeszcze nie widzieliśmy? Są pierwsze recenzje serialu

2022-03-18 16:20

"Moon Night" zbliża się wielkimi krokami. Premiera nowego serialu Marvela odbędzie się już wkrótce, a tymczasem w sieci pojawiły się pierwsze recenzje. Przed nami najlepszy z seriali MCU? Na to wygląda.

"Moon Night" to nowy serial od Marvel Studios, który pozwoli nam eksplorować zupełnie nowe zakątki uniwersum. Po ogromnym sukcesie "WandaVision" i "Lokiego" fani MCU liczą, że i tym razem Myszka Miki dostarczy nam rozrywkę na najwyższym poziomie. Czy obietnica zostanie spełniona? Pierwsze recenzje napawają optymizmem.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda "Euforii" wkracza do świata Marvela! Kogo Sydney Sweeney zagra w "Madame Web"?

Moon Night - recenzje zwiastują najlepszy serial Marvela

Choć do premiery "Moon Night" pozostało jeszcze trochę czasu, grupa szczęśliwców miała już okazję obejrzeć cztery z sześciu odcinków nowej produkcji Marvela. Opinie są w większości bardzo pozytywne. Dziennikarze wskazują, że perypetie tego mało znanego bohatera są czymś, czego w MCU jeszcze nie widzieliśmy.

Pojawiły się także głosy wskazujące na to, iż jest to absolutnie najlepszy z dotychczasowych seriali z tego uniwersum. Poniżej zamieszczamy kilka mini-recenzji zamieszczonych na Twitterze.

To nie przypomina niczego, co dotąd widzieliśmy w Marvelu. Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że to najlepszy serial MCU.

Nie przypomina to niczego, co widzieliśmy wcześniej w MCU. To thriller psychologiczny z domieszką "Indiany Jonesa", który przez cały czas trzymał mnie na krawędzi fotela. A Oscar Isaac serwuje hipnotyzujący występ.

Świetnie się bawiłem. Zaczyna się dziwnie, a potem robi się jeszcze dziwniej. Dobra mieszanka horroru, akcji i humoru… do tego ma świetną pelerynę.

Nie przypomina niczego, co widzieliśmy w MCU - Oscar Isaac jest fantastyczny! Nie mogę się doczekać, żeby obejrzeć resztę serialu. Nie jest to typowe origin story superbohatera. To jest świetne!

Moon Night - o czym będzie serial?

"Moon Night" przybliży nam losy niejakiego Stevena Granta, który cierpi dysocjacyjne zaburzenie tożsamości. Dzięki pomocy egipskiego boga Księżyca, znanego jako Khonshu, bohater uniknął śmierci, a nawet zyskał nadludzkie zdolności. W tytułową rolę wcielił się gwiazdor "Gwiezdnych wojen" Oscar Isaac, zaś głównego złoczyńcę - przywódcę tajemnicze sekty - zagrał Ethan Hawke.

Co ciekawe, pierwsze opinie o serialu wskazują też, że będzie on najbardziej oderwaną od reszty uniwersum produkcją. Na uwagę zasługuje również fakt, iż by możliwie jak najlepiej zobrazować pokiereszowaną psychikę bohatera, twórcy posiłkowali się pomocą wyspecjalizowanego psychiatry.

ZOBACZ TAKŻE: "Anatomia skandalu" - Netflix wreszcie pokazał zwiastun wyczekiwanego serialu o seksaferze! Kiedy premiera?

Moon Night - ZWIASTUN

Zwiastun serialu "Moon Night" prezentuje się następująco:

Moon Night - kiedy premiera?

"Moon Night" zadebiutuje już 30 marca 2022 roku. Niestety, serial dostępny będzie wyłącznie za pośrednictwem platformy Disney +, która jeszcze nie pojawiła się w naszym kraju (to zmieni się dopiero latem).

ZOBACZ TAKŻE: "Batman" - gdzie obejrzeć w internecie? Kiedy film trafi na HBO Max?

Sonda
Planujesz obejrzeć serial "Moon Night"?