Anatomia skandalu

i

Autor: materiały prasowe Netflix

Anatomia skandalu: Netflix wreszcie pokazał zwiastun wyczekiwanego serialu o seksaferze! Kiedy premiera?

2022-03-18 14:20

"Anatomia skandalu" to nowa propozycja od Netfliksa dla fanów thrillerów i dramatów sądowych. O czym opowie serial i kiedy premiera na platformie? Zobaczcie zwiastun.

W tym świecie prawda jest kompromisem między sprawiedliwością a przywilejami - "Anatomy od Scandal" od Netfliksa zapowiada się jako wciągający i pełny napięcia thriller, obok którego stanowczo nie powinniśmy przejść obojętnie. Gigant streamingowy opublikował (wreszcie) zwiastun nadchodzącej produkcji, za którą odpowiadają twórcy "Wielkich kłamstewek" oraz popularnych seriali Marvela.

Kiedy "Anatomia Skandalu" zawita na Netfliksie i o czym opowie serial? W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale kwiecień 2022 - Netflix, HBO, Player. Co warto obejrzeć? [Premiery i zapowiedzi]

Anatomia Skandalu - ZWIASTUN

Zwiastun serialu "Anatomia Skandalu" prezentuje się następująco:

Anatomia Skandalu - o czym będzie serial?

"Anatomia Skandalu" (ang. "Anatomy of a Scandal") zapowiadany jest jako thriller psychologiczny i wciągający dramat sądowy o kulisach życia brytyjskich elit pełnego skandali towarzyskich i politycznych.

James i Sophie Whitehouse żyją beztrosko w elitarnym środowisku. Wydaje się, że przed Jamesem, kochającym ojcem rodziny na stanowisku ministra, świat stoi otworem – aż do chwili, gdy na jaw wychodzą szokujące tajemnice. Prawniczka Kate Woodcroft prowadzi własną krucjatę, a jej śledztwo może zagrozić Westminsterowi, małżeństwu Whitehouse'ów i jej własnej opinii.

ZOBACZ TAKŻE: Krótkie seriale na Netflix, które musisz zobaczyć. Te tytuły obejrzysz nawet w jedną noc!

Anatomia Skandalu - kiedy premiera na Netflix?

Na serial złoży się łącznie sześć odcinków, które zawitają w bibliotece Netfliksa już 15 kwietnia 2022 roku. W rolach głównych wystąpili Sienna Miller, Michelle Dockery, Rupert Friend, Naomi Scott, Josette Simon, Geoffrey Streatfeild i Joshua McGuire.

Za powstanie serialu odpowiadają David E. Kelley ("Wielkie kłamstewka") oraz Melissa James Gibson ("House of Cards"). Reżyserią zajęła się zaś S.J. Clarkson, która współpracowała już z Netfliksem przy okazji seriali "Marvel: Jessica Jones" i "Marvel: The Defenders".

ZOBACZ TAKŻE: Ile jest wszystkich filmów i seriali na Netfliksie? Nie uwierzycie! Liczba robi wrażenie

Sonda
Planujesz obejrzeć serial "Anatomia Skandalu"?