Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich i zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries

2020-10-20 15:46
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=C_kfsR8aci0

Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries.

Miley Cyrus co jakiś czas zaskakuje, pokazując, że w jej twórczości bardzo ważna jest muzyka rockowa. Niedawno wokalistka podkreślała, że głównymi inspiracjami przy jej nowej płycie była Metallica i Britney Spears. Tym razem Miley zagrała specjalny koncert, gdzie zaprezentowała swoje wersje numerów The Cure i The Cranberries.

CO TAM W ŚRODKU GRA? RUSZA NOWY CYKL ESKI ROCK, W KTÓRYM ZROBIMY DLA WAS UNBOXINGI NAJCIEKAWSZYCH WYDAWNICTWMiley Cyrus zagrała koncert z kawałkami The Cure i The Cranberries

Miley Cyrus zagrała specjalny koncert 17 października, który odbył się w ramach imprezy #SOSFest (Save our Stages). Impreza odbyła się wirtualnie w 25 różnych klubach, a cały dochód zostanie przekazany na wspieranie lokalów, które obecnie ciężko sobie radzą przez pandemię koronawirusa. Miley postawiła na rockowy set, który odbił się szerokiem echem i cały czas jest mocno komentowany. Posłuchajcie, jak wypadły hity zespołów The Cranberries czy The Cure:

LANA DEL REY UDOSTĘPNIA PREMIEROWY TELEDYSK. NUMER ZAPOWIADA NOWY ALBUM