Miley Cyrus wykonała wielki przebój Queen. Jak jej poszło? [WIDEO]

i

Autor: screen: https://twitter.com/MileyUpdates/status/1378497931838373892

Miley Cyrus wykonała wielki przebój Queen. Jak jej poszło? [WIDEO]

2021-04-08 9:13

Miley Cyrus coraz częściej pokazuje, że muzyka rockowa jest jej bardzo bliska i lubi ją wykonywać na żywo. Tym razem artystka zaśpiewała numer grupy Queen, który jest chyba największym klasykiem z ich repertuaru. Jak jej poszło?

Miley Cyrus wiele razy pokazała, że jest fanką rockowych brzmień i w taką stronę chce skierować swoją karierę, przynajmniej w najbliższym czasie. Wokalistka wykonywała już piosenki Metalliki czy Nirvany, a teraz przyszedł czas na grupę Queen. Miley wzięła na warsztat piosenkę, która jest chyba najbardziej rozpoznawalną piosenką w historii zespołu.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Miley Cyrus wykonała wielki hit zespołu Queen [WIDEO]

Miley Cyrus wystąpiła podczas turnieju koszykówki NCAA, gdzie wykonała rockowe klasyki, a były wśród nich takie piosenki jak: 'We Will Rock You' i 'Don’t Stop Me Now' Queen oraz 'Heart Of Glass' Blondie. Fragmenty dostępne są na Twitterze, możecie je zobaczyć poniżej:

W drodze jest płyta Miley Cyrus, gdzie prawdopodobnie znajda się covery Metalliki. Szczegóły nie są znane, jednak album miałby się pojawić jeszcze w 2021 roku.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]