Logo EskaROCK

i

Autor: EskaROCK

Metallica "Master Of Puppets" na żywo z filmu "Through The Never" [VIDEO, 2013]

2013-09-25 15:00

Już nie tylko muzykę, ale też filmy - prezentuje fanom grupa Metallica. W Polsce można już oglądać dzieło "Metallica Through The Never" z fragmentami wyjątkowych koncertów.

Metallica Through The Never to film 3D przygotowany przez zespół. Produkcji towarzyszy dwupłytowy album. Płyta zawiera nagrania zarejestrowane w czasie koncertów w Rexall Palace w Edmonton oraz w Rogers Arena w Vancouver w ubiegłym roku, kiedy to zespół nakręcił występy pojawiąjące się w filmie.

Metallica, jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych, pojawia się w filmie “Metallica Through the Never. W naszpikowanym muzyką filmie w formacie 3D, wielokrotnie nagradzany reżyser Nimród Antal przeniesie publiczność w muzyczną podróż z najsłynniejszymi utworami Metalliki w tle. Film pokazuje historię członka ekipy zespołu o imieniu Trip (w tej roli Dane DeHaan), który zostaje wysłany z pilną misją podczas wyprzedanego koncertu formacji. Film zawiera zachwycające efekty pirotechniczne, najbardziej złożoną scenę koncertową, jaka kiedykolwiek była zbudowana oraz obraz 3D nakręcony jednocześnie przez 24 kamery.

Tracklista Metallica "Through The Never":

Disc 1
1. THE ECSTASY OF GOLD (LIVE)
2. CREEPING DEATH (LIVE)
3. FOR WHOM THE BELL TOLLS (LIVE)
4. FUEL (LIVE)
5. RIDE THE LIGHTNING (LIVE)
6. ONE (LIVE)
7. THE MEMORY REMAINS (LIVE)
8. WHEREVER I MAY ROAM (LIVE)
9. CYANIDE (LIVE)
10. …AND JUSTICE FOR ALL (LIVE)

Disc 2
1. MASTER OF PUPPETS (LIVE)
2. BATTERY (LIVE)
3. NOTHING ELSE MATTERS (LIVE)
4. ENTER SANDMAN (LIVE)
5. HIT THE LIGHTS (LIVE)
6. ORION (LIVE)