Marilyn Manson i Mariah Carey w świątecznym hicie! Tego się nie spodziewaliście!

2019-12-13 14:54
Marilyn Manson i Mariah Carey w świątecznym hicie! Tego się nie spodziewaliście!
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=A1X3d2zWx94

Duety uwielbia każdy z nas! Szczególnie jest to popularne przed świętami. Popularne gwiazdy łącza się w pary, by zaprezentować nam nowe wersje wielkich bożonarodzeniowych hitów. Takiej kombinacji nikt, nie mógł jednak przewidzieć! Marilyn Manson i Mariah Carey w piosence All I Want For Christmas is the Beautiful People, to prawdziwy hit internetu!

Boże Narodzenie 2019 zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy fani Gwiazdki powoli przestawiają się już na świąteczny nastrój. Ich zadaniem jest umilić nam czas oczekiwania na nadejście świąt i przygotowania. A jest ich sporo, bo Boże Narodzenie to nie tylko dostawanie prezentów, lecz również ich dawanie, sprzątanie, gotowanie i wizyty niezbyt lubianej rodziny. Ciekawy prezent znajdziemy w internecie. To All I Want For Christmas is the Beautiful People w wykonaniu Marilyna Mansona i Mariah Carey to prawdziwy hit internetu!

Marilyn Manson i Mariah Carey w jednym utworze? Coś takiego nie śniło się chyba nikomu!

Lubicie ciekawe mashupy? W te święta musicie przygotować się na prawdziwą bombę! Do muzyki z All I Want For Christmas Is You możemy usłyszeć teraz Marilyna Mansona! Ten duet robi furorę w internecie, I ciężko się dziwić, bo jest prawdziwie porywający i zabawny! Mix teledysków może doprowadzić do łez śmiechu. Zainteresowani? Oglądajcie poniżej!