Magdalena Boczarska w najnowszej “Mellinie” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Magdalena Boczarska w najnowszej “Mellinie” w Esce ROCK!

mellina

Magdalena Boczarska w najnowszej “Mellinie” w Esce ROCK!

2023-11-03 9:43

W czwartek 2 listopada, o godzinie 18:00, swoją premierę miał czterdziesty czwarty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościnią epizodu była Magdalena Boczarska - aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. W show opowiedziała o najnowszych projektach.

Gościnią najnowszego odcinka “Melliny” była Magdalena Boczarska - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a już w trakcie studiów zagrała w spektaklu “Rajski ogród”. W pełni zadebiutowała na scenie Teatru Nowego w Łodzi tytułową rolą w sztuce “Kurka wodna” w reżyserii Łukasza Kosa. Sławę i rozpoznawalność zyskała grając w popularnych serialach i filmach, jak “Testosteron”, “Lejdis” oraz “Idealny facet dla mojej dziewczyny”. Przełomem była dla niej rola w produkcji “Różyczka”, za którą otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki podczas 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz statuetkę Srebrnego Pawia dla najlepszej aktorki podczas 41. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Goa. Duże uznanie przyniosły Magdalenie Boczarskiej także role w projektach “Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, za którą została nagrodzona Orłem czy “Piłsudski” (Nagroda dla Najlepszej aktorki na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2019 roku). Obecnie aktorka skupia się na promocji nowej odsłony słynnej “Różyczki” - druga część tej historii trafiła do kin 20 października.

Magdalena Boczarska: Zdarzyło mi się być na dnie rozpaczy | Mellina #44

Magdalena Boczarska w “Mellinie” Eski ROCK u Marcina Mellera!

U Marcina Mellera w “Mellinie” w Esce Rock, Magdalena Boczarska zdradziła, że kręcenie scen erotycznych wcale nie jest romantyczne. W filmie “Różyczka 2” aktorka gra razem ze swoim życiowym partnerem, Mateuszem Banasiukiem - w “Mellinie” zdradziła, czy taka sytuacja jest komfortowa, czy wręcz przeciwnie. Boczarska mówi też o imprezach w mieszkaniu w Krakowie, które odbywały się tam, nawet pod jej nieobecność. Ujawnia też jak radzi sobie z rozbieranymi scenami i czy uważa, że na planie powinna być osoba, odpowiedzialna za przestrzeganie zasad podczas kręcenia nagich scen.

Mateusz jest świetnym aktorem. Ja to wiedziałam już po "Płynących wieżowcach". Poznaliśmy się w okolicy premiery tego filmu, i zaczęliśmy się spotykać. Ale to jest nasze pierwsze spotkanie razem. Bardzo się cieszę, że w tytule, który ma dla mnie takie, ogromne znaczenie.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.

QUIZ: Najpiękniejsze polskie aktorki i ich wielkie role. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
1. Kto wcielił się w rolę hrabiny Klarysy Horvat w serialu "Janosik"?