Lucy z “Rancza” - czy na pewno znasz główną bohaterkę serialu? Sprawdź się w quizie

i

Autor: AKPA Quiz o Lucy z serialu "Ranczo"

quizy

Lucy - sprawdź w quizie, czy na pewno znasz główną bohaterkę serialu "Ranczo"

2024-07-22 11:31

Wszystko ma gdzieś swój początek. Cała historia, fabuła "Rancza" rozpoczyna się właśnie od niej, od Lucy. Amerykanka, która niespodziewanie przyjeżdża do gminy Wilkowyje, by zająć się odziedziczonym dworkiem, natychmiastowo skradła serca mieszkańców i mieszkanek gminy, nawet jeśli Ci początkowo podchodzili do niej nieufnie. Co wiesz o Lucy? Rozwiąż quiz!

To właśnie ją widzimy na ekranie jako pierwszą - z podróżnymi torbami, zapakowanym po brzegi plecakiem, czekającą na dworcu na przyjaciela, który zawiezie ją do gminy Wilkowyje, a więc miejsca, gdzie ma do załatwienia kilka swoich spraw. Lucy Wilska przyjeżdża do Polski po wielu, wielu latach życia w Stanach Zjednoczonych, by zająć się sprzedażą odziedziczonego dworku. Choć początkowo ma w planach powrót do USA gdy tylko uda się jej względnie doprowadzić cały proces do końca, jeden sen sprawia, że zmienia zdanie i podejmuje decyzję o rozpoczęciu życia w tej małej, zacofanej wsi, wśród ludzi, którzy początkowo podchodzą do niej z nieufnością i podejrzliwością.

Aktorzy z serialu Ranczo po latach. Nie do wiary jak bardzo się zmienili!

Quiz o Lucy z serialu "Ranczo"

W rolę Lucy przez cały czas trwania serialu Ranczo wcielała się Ilona Ostrowska - uznana już w tym czasie aktorka teatralna, znana z ról epizodycznych w takich produkcjach, jak Dzień Świra, Na wspólnej, M jak miłość, Kryminalni czy Tulipany. To ona właśnie stworzyła postać zupełnie kultową, którą widzowie i widzki pokochali natychmiastowo! Co wiesz o Lucy?

Rozwiąż nasz quiz:

Lucy z “Rancza” - czy na pewno znasz główną bohaterkę serialu? Sprawdź się w quizie

Pytanie 1 z 10
Ile Lucy miała lat, gdy była w Polsce jako dziecko?
Listen on Spreaker.