Reaktywacja Przyjaciół wciąż niepewna. Lisa Kudrow zdradza najnowsze ustalenia

2021-01-15 18:02 es
Reaktywacja Friends
Autor: instagram.com/lisakudrow/

Reaktywacja Friends jest trochę jak premiera Cyberpunk 2077... Przekładana od lat i z wysokimi oczekiwaniami fanów! Przyjaciele to kultowy serial, który zakończył się 7 lat temu. Od tamtej pory fani czekają na reaktywację. Friends mają powrócić na antenie HBO. Jednak przez pandemię premiera Przyjaciół się opóźnia. Lisa Kudrow zdradza najnowsze szczegóły.

Reaktywacja Friends to temat, który ciągnie się już od lat! Kultowy serial przyjaciele skończył się w 2004 roku po 10 latach na antenie. W tym czasie losy szóstki przyjaciół zdobyły mnóstwo fanów. Dzięki Friends Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Matt LeBlanc, Matthew Perry i Lisa Kudrow zostali mega gwiazdami!

Fani serialu Przyjaciele bardzo za nimi tęsknią i od dawna proszą o reaktywację. Niedawno ich marzenia się spełniły. reaktywacja Przyjaciół miała odbyć się na HBO Max. Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Matt LeBlanc, Matthew Perry i Lisa Kudrow mieli spotkać się na planie i nagrać odcinek, bez scenariusza.

Kiedy wszyscy w końcu się zebrali, przyszła pandemia i pracę wstrzymano. Czy reaktywacja Friends kiedykolwiek się uda?

ESKA XD #014

Lisa Kudrowo reaktywacji Friends

Fani serialu Przyjaciele nie mają lekko. Najpierw przez lata reaktywacja Freinds była wyłącznie spekulacją. Kiedy w końcu wyszły na jaw konkrety - pandemia zrujnowała świat.

Jednak nie martwcie się! Lisa Kudrow zdradza szczegóły!

W ostatnim odcinku podcastu Roba Lowe'a Literally Lisa Kudrow zdradziła plany produkcyjne.

Będziemy to kręcić wiosną. Wczesną wiosną. Już coś do tego przygotowałam, więc zdecydowanie to zrobimy, bo już coś nakręciłam.

Lisa Kudrow przedstawiła również kilka szczegółów dotyczących ponownego spotkania, powtarzając: „To nie jest kontynuacja".

To nie jest coś w rodzaju scenariusza. Nie przedstawiamy naszych postaci. To nasze wspólne spotkanie, co nie zdarza się często i nigdy nie zdarzyło się na oczach innych ludzi od 2004 roku, kiedy to przestaliśmy [kręcić Friends].

Czekacie na ponowne spotkanie Friends?