„Królowa Charlotta”: India Amarteifio w tytułowej roli

i

Autor: Liam Daniel/Netflix „Królowa Charlotta”: India Amarteifio w tytułowej roli

Netflix, serialowe nowości

„Królowa Charlotta” w nowej zapowiedzi. Jak prezentuje się młoda monarchini, którą pokochaliśmy w „Bridgertonach”?

2023-03-23 19:26

Już za kilka tygodni dowiemy się, jak wyglądały początki królowej Charlotty na angielskim dworze i jak niesforna dziewczyna odmieniła społeczeństwo, którym przyszło jej władać. Prequel „Bridgertonów” zmierza na Netfliksa, a my właśnie dostaliśmy pełny zwiastun.

Uniwersum „Bridgertonów” się powiększa. Jeden z największych hitów Netfliksa już wkrótce doczeka się pierwszego spin-offa, który nakreśli nam losy młodziutkiej Charlotty i kiełkującej miłości, która połączyła ją z królem Anglii. W roli monarchini powróci uwielbiana w „Bridgertonach” Golda Rosheuvel, ale pierwsze skrzypce grać będzie jednak India Amarteifio.

„Królowa Charlotta” w nowej zapowiedzi. Kiedy premiera na Netfliksie?

Akcja „Królowej Charlotty” rozgrywać się będzie na dwóch płaszczyznach czasowych. Ujrzymy bowiem dorosłe wersje tytułowej bohaterki, jej przyjaciółki Agathy Danbury, oraz lady Violet Bridgerton. Najważniejsze wydarzenia rozegrają się jednak kilka dekad wstecz, gdy młodziutka Charlotte dopiero wkraczała do socjety, którą miała na zawsze odmienić.

W tytułowej roli zobaczymy Indię Amarteifio, a na ekranie towarzyszyć jej będzie między innymi Arsema Thomas, która wcieli się w młodą Lady Danbury. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się również Corey Mylchreest jako młody Król Jerzy oraz, znana z roli Catelyn Stark w „Grze o tron”, Michelle Fairley jako jego matka, księżniczka Augusta. „Królowa Charlotta” zawita na Netfliksie już 4 maja.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Źródło: „Królowa Charlotta” w nowej zapowiedzi. Jak prezentuje się młoda monarchini, którą pokochaliśmy w „Bridgertonach”?