Kraków. Croissant Lagun dotarł do Stephena Kinga! Co powiedział słynny pisarz?

i

Autor: Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Croissant "Lagun" z Krakowa za chwilę stanie się jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków miasta. Historia interwencji Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami okrążyła już praktycznie cały świat, a zainteresował się nią nawet słynny pisarz Stephen King

Kraków. Croissant "Lagun" dotarł do Stephena Kinga! Co powiedział słynny pisarz?

2021-04-18 8:16

Croissant "Lagun" z Krakowa za chwilę stanie się jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków miasta. Historia interwencji Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami okrążyła już praktycznie cały świat, a zainteresował się nią nawet słynny pisarz Stephen King. Amerykanin udostępnił Tweeta odnoszącego się do croissanta "Laguna" z Krakowa i skomentował nawet całe zamieszanie.

Kraków. Croissant "Lagun" dotarł do Stephena Kinga! Co powiedział słynny pisarz?

Croissant "Lagun" z Krakowa kontynuuje podbój całego świata. Interwencja Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, o której informowały media praktycznie na całym świecie, trafiła także do Stanów Zjednoczonych. Tweeta poświęconego abstrakcyjnej historii z Polski udostępnił nawet Stephen King, czego nie omieszkał ponadto skomentować.

- Croissant zjawił się na naszej planecie, pożądając ziemskich kobiet - napisał słynny pisarz na swoim profilu twiiterowym.

Croissant "Lagun" z Krakowa stał się już bohaterem czołówek w takich mediach, jak BBC, "The Sun" czy "Le Figaro". Cała historia ujrzała światło dzienne, po tym jak mieszkanka miasta zadzwoniła do Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, informując o znajdującym się na drzewie "lagunie" (miała na myśli legwana - przyp.red.). Na miejscu okazało się, że to nie gad z jej zgłoszenia, a rogalik croissant.

Czytaj też: Policjanci z Krakowa WSTRZĄŚNIĘCI! Nagle zmarł kapelan funkcjonariuszy, miał zaledwie 42 lata!

Czytaj też: Kraków: Odnaleziono niezwykłe mapy sprzed stu lat. Pomagały niewidomym dzieciom

Wybaczam BRATU, że wbił mi noż w brzuch

Ubierz się jak Agata Duda
Źródło: Kraków. Croissant "Lagun" dotarł do Stephena Kinga! Co powiedział słynny pisarz?