Dom z papieru

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Koreański Dom z papieru. Kiedy premiera? Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym serialu

2022-05-01 19:00

Dom z papieru wraca w koreańskiej odsłonie! Prezentujemy oficjalną zapowiedź hiszpańskiego remake'u, datę premiery i sylwetki nowych bohaterów. Kto zagra kogo? Kiedy premiera nowej wersji La Casa de Papel?

Koreańska wersja Domu z papieru coraz bliżej! Ostatnie odcinki hiszpańskiego serialu już dawno za nami, ale twórcy nie dają o sobie zapomnieć. Jeszcze przed premierą drugiej części 5. sezonu, zapowiedzieli kilka projektów związanych z Domem z papieru. Jednym z nich był spin-off z Berlinem, który spotkał się z pozytywną reakcją fanów. Scenarzyści najwidoczniej nie mogli pogodzić się z tak szybkim uśmierceniem tej postaci i dlatego próbują opowiedzieć historię bohatera na nowo. Nic dziwnego, przecież fani kochają Berlina! Drugim projektem, który wzbudza już mieszane uczucia jest koreański remake La Casa de Papel. Czy podbije platformę Netfliksa i stanie się światowym hitem? Przekonamy się jeszcze w tym roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koreański Dom z papieru - zobacz pierwsze zdjęcie z nadchodzącego serialu!

Wszystko, co wiemy o koreańskiej wersji Domu z papieru

Dom z papieru to dzieło hiszpańskiego producenta Alexa Piny. To właśnie on będzie producentem wykonawczym koreańskiej adaptacji. Już wiemy, że w rolę serialowego Berlina wcieli się gwiazda serialu Squid Game, Park Hae-Soo. Netflix opublikował zapowiedź, która ukazuje sylwetki reszty bohaterów. Możemy zobaczyć m.in. koreańskiego Profesora, czy maski przygotowane do napadu. Wiemy, kto kogo zagra i jakie imiona przyjmą. Teaser możecie obejrzeć poniżej. Historia opowie o enigmatycznym profesorze, którzy zabierze grupę zdolnych złodziei z Północy i Południa, aby ukraść świeżo wydrukowaną walutę przyszłej, zjednoczonej Korei.

Sonda
Czy to dobrze, że powstaje koreańska wersja Domu z papieru?

Koreański Dom z papieru - kiedy premiera?

Serial "La Casa de Papel: Korea - Joint Economic Area" pojawi się w serwisie Netflix jeszcze w tym roku! Premiera pierwszego sezonu zaplanowana jest na 24 czerwca 2022.

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Źródło: Koreański Dom z papieru. Kiedy premiera? Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym serialu