Kim są Enclose? - Zespół Juana Carlosa Cano z The Voice Of Poland i rewelacja polskiej sceny rockowej [VIDEO]

2014-04-06 16:14
Enclose/Juan Carlos Cano
Autor: fot. fragment klipu/YouTube Kim są Enclose?

Kim są Enclose? To zespół dowodzony przez naszego faworyta muzycznego talent show The Voice Of Poland, Juana Carlosa Cano. Istniejąca od 2011 roku formacja Enclose ma szanse stać rewelacją polskiej sceny rockowej. Poznaj ich historię na EskaROCK.pl!

Enclose to jeden z tych zespołów, o których już niedługo będzie bardzo głośno w całej Polsce. Polsko-meksykańsko-peruwiańska formacja to jeden z najlepiej zapowiadających się rockowych debiutów ostatnich lat. W ich muzyce słychać wpływy sceny kalifornijskiej, grunge, a także amerykańskiego hard rocka spod znaku Skid Row, Aerosmith, czy Bon Jovi. Ostre riffy, świetne melodie uzupełnia charakterystyczny, przejmujący wokal niezwykle utalentowanego Juana Carlosa Cano.

>>> Zobacz najnowszy klip Enclose - Where The River Flows <<<

Kim są Enclose? Zespół został założony w 2011 roku w Meksyku przez wokalistę Juana Carlosa Cano i gitarzystę Roberto Almuina. Wokalista Enclose na jednym ze swoich koncertów poznał Polkę, która była w Meksyku na wymianie studenckiej. Szybko zakochał się w niej oraz w Polsce i postanowił przenieść zespół do naszego kraju. Od 2013 roku formacja działa w Polsce. Do Juana dołączyli Meksykanin, znajomy ze zespołu Dxtr, Pedro Lozano (gitara), Polak peruwiańskiego pochodzenia Flavio Rojas (bas) oraz dwóch Polaków - Piotr Włodarczyk (klawisze), Ireneusz Muszyński (perkusja).

>>> Rockowe koncerty 2014: W Polsce zagrają największe gwiazdy i legendy rocka <<<

O Enclose zrobiło się głośniej pod koniec 2013, gdy zespół zwyciężył w drugiej edycji organizowanych przez NuPlays i Progresja Music Zone Otwartych Wtorków. Obecnie Juan Carlos Cano jest uczestnikiem i wielkim faworytem The Voice Of Poland 4. Bardzo mu kibicujemy, a Wy?

Już wiecie kim są Enclose i kim jest Juan Carlos Cano. Teraz czekamy na eksplozję ich kariery, która - jak mamy nadzieję - nastąpi już niedługo. Najświeższe informacje o zespole znajdziecie na EskaROCK.pl!

Enclose - Over