Kazik - Powiedzcie, że kochacie nas. Zaprezentowano nowy singiel i szczegóły albumu ''Zaraza''

2020-05-21 17:28
Ilustracja do artykułu
Autor: Materiały prasowe

Kazik powraca! Po raz pierwszy od kilkunastu lat Kazik pracuje, wraz z Wojtkiem Jabłońskim, nad solowym albumem. "Zaraza" ukaże się już 5 czerwca, a jego muzyczna zapowiedź - utwór "Twój ból jest lepszy niż mój" - wstrząsnęła Polakami i stała się niemalże symbolem ostatnich tygodni. Dzisiaj w wytwórni SP Records rusza jego przedsprzedaż.

Album "Zaraza" ukaże się w czerwcu i będzie pierwszym solowym albumem Kazika od 2008 roku. Współtwórcą płyty jest Wojtek Jabłoński, multiinstrumentalista i kompozytor - odpowiada za warstwę muzyczną oraz aranżacje, gra m. in. na perkusji, gitarach, basie. Prócz tego gościnnie występuje Konrad Wantrych, klawiszowiec i kompozytor, odpowiedzialny za brzmienie instrumentów klawiszowych.

ROGER WATERS I DAVID GILMOUR ZNOWU SIĘ KŁÓCĄ. TYM RAZEM POSZŁO O STRONĘ PINK FLOYD


Kazik - Zaraza: szczegóły albumu

Na płytę złoży się piętnaście premierowych kompozycji, w tym utwór "Twój ból jest lepszy niż mój", który w ciągu kilku dni od premiery w serwisie YouTube zebrał prawie 8 milionów odsłon, a także zyskał gigantyczny odzew mediów i słuchaczy.

Płyta "Zaraza" ukaże się na CD, a także na winylu. Będzie to wydanie dwupłytowe (2x180 gram), w czterech wersjach kolorystycznych - czarnej, białej, przezroczystej i czerwonej. Każda z nich liczyć będzie 500 sztuk ręcznie numerowanych albumów w okładce typu gatefold.


B-REAL Z CYPRESS HILL, NAGRAŁ NUMER POD PIOSENKĘ KRZYSZTOFA KRAWCZYKA [WIDEO]

Dla miłośników analogowego brzmienia mamy także kasety MC, a dla wszystkich - koszulki. Każda płyta CD zamówiona w przedsprzedaży - do 2 czerwca o 23:59 - zawierać będzie autografy twórców albumu, czyli Kazika Staszewskiego i Wojtka Jabłońskiego.

Album zamówić można już od dzisiaj od godziny 15 w sklepie wytwórni SP Records - www.sprecords.pl.

Kazik - Powiedzcie, że kochacie nas. Nowy singiel w sieci

Razem ze startem sprzedaży albumu ''Zaraza'', w sieci pojawił się nowy singiel promujący krążek. Na fanpage Wojtka Jabłońskiego, pojawił się specjalny klip w klimacie transmisji na żywo. Zobrazowany został utwór ''Powiedzcie, że kochacie nas''. Zobaczcie wyjątkowy obrazek: