Joanna Kołaczkowska Mellina

i

Autor: Materiały prasowe

mellina

Joanna Kołaczkowska w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2024-06-02 19:34

W tym tygodniu premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościnią epizodu była jedna z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych artystek kabaretowych - Joanna Kołaczkowska! O czym opowiedziała w rozmowie z prowadzącym?

Choć z wykształcenia jest nauczycielką, to całą swoją zawodową drogę powiązała z zupełnie innym światem. Joanna Kołaczkowska już w 1987 roku, zachęcona przez Adama Nowaka, wzięła udział w castingu do kabaretu Drugi Garnitur, do którego dołączyła i u boku którego występowała przez kolejne dwa lata. Kolejne lata to współpraca z kabaretem Potem, z członkami którego powołała do życia wytwórnię filmową A’Yoy. Największą popularność Joanna Kołaczkowska zyskała jako aktorka kabaretu Hrabi, z którym występuje do dziś. Gościni najnowszej odsłony "Melliny" dała się poznać jako wspaniała aktorka, czemu wyraz dała w improwizowanym programie Spadkobiercy czy występując na deskach Teatru Polonia, Teatru Kamienica i Teatru Dramatycznego. Uznana lektorka, wokalistka, podcasterka - Joanna Kołaczkowska to jedna z najważniejszych polskich artystek kabaretowych.

Mellina: Joanna Kołaczkowska - pierwsza taka rozmowa na poważnie

Joanna Kołaczkowska w “Mellinie” Eski ROCK!

Joanna Kołaczkowska jakiej nie znacie! Absolutnie na poważnie choć nie jest to takie proste gdy na kanapie u Marcina Mellera w Esce Rock zasiada gwiazda kabaretów. Aż trudno uwierzyć, że ta uśmiechnięta aktorka miewa ataki paniki, a jeden z nich przydarzył się na scenie podczas występu przed ludźmi z branży. W "Mellinie" Kołaczkowska mówi o tym, jak razem z siostrą boleśnie przeżyły śmierć ojca - to prawdopodobnie pierwsza taka rozmowa, gdzie gwiazda tak szczerze i otwarcie opowiada historię swojej rodziny.

To, że zawodowo rozśmieszam ludzi, że to lubię, że mi to wychodzi, jest jakimś ciężarem bo ludzie myślą, że jak tak funkcjonuje na co dzień. Czasami staram się temu sprostać - mówi gościni.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Co nas bawiło w latach 90.? Sprawdź:

Listen to "MELLINA" on Spreaker.