Itziar Ituno / Najwa Nimri / BERLIN / Dom z papieru

i

Autor: Materiały promocyjne Itziar Ituno i Najwa Nimri w obsadzie serialu BERLIN

Gwiazdy "Domu z papieru" powracają! Popularne aktorki zagrają w serialu o Berlinie

2023-03-23 13:38

Nikt nie prosił, każdy potrzebował. Małymi krokami zbliża się premiera spin-offu "Domu z papieru". Twórcy serialu z Berlinem w roli głównej ponownie zaskakują swoich widzów. Okazuje się, że obsadę produkcji zasiliły dwie największe gwiazdy hiszpańskiej serii!

Serial o Berlinie to pozycja, na którą czekają wszyscy fani "La Casa de Papel". W głównej roli ponownie zobaczymy Pedro Alonso, wcielającego się w postać budzącego wiele emocji Berlina. Nowa historia cofnie jednak widzów daleko wstecz, ponieważ zobaczymy przygody bohatera jeszcze na długo przed napadem na legendarną mennicę. Data premiery serialu została wstępnie ogłoszona, tak samo jak obsada. Teraz dowiedzieliśmy się również, że na ekrany powróci kilka znanych twarzy. Takich nazwisk chyba nikt się nie spodziewał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: BERLIN - obsada spin-offu Domu z Papieru. Czy Profesor pojawi się w serialu?

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Alicia Sierra i Raquel Murillo zagrają w spin-offie Domu z papieru!

W serialu o Berlinie wystąpi Najwa Nimri i Itziar Ituño. Informacja została oficjalnie potwierdzona przez samych twórców, ale także streamingowego giganta. Przypomnijmy, że to one wcielały się w bohaterki Alicję Sierrę i Lizbonę. Komunikat niesamowicie podgrzał atmosferę, a w komentarzach aż zrobiło się gorąco. To właśnie te dwie aktorki budziły najwięcej emocji w hiszpańskim hicie i nikt nie spodziewał się, że dostaną angaż w tej historii. Jeszcze nie wiemy, jaki wpływ na fabułę będą miały postacie, ale wiemy za to, że taki ruch na pewno pozytywnie wpłynie na popularność nowego serialu. Poniżej udostępniamy pierwszą fotę promocyjną. 

Sonda
Czy czekasz na spin-off z Berlinem?
Źródło: Gwiazdy "Domu z papieru" powracają! Popularne aktorki zagrają w serialu o Berlinie