George Michael miał być wokalistą Queen? Roger Taylor wyjaśnił

i

Autor: screen: https://youtu.be/UvM2Cmi-YRU

George Michael miał być wokalistą Queen? Roger Taylor wyjaśnił

2021-02-24 11:54

O tym, że George Michael miał być wokalistą Queen, mówi się od wielu lat, jednak teraz na ten temat wypowiedział się Roger Taylor, który wyjaśnił wszystkim, jakie były plany zespołu.

Śmierć Freddiego Mercury'ego, postawiła zespół Queen w trudnej sytuacji, gdy nie było wiadomo co robić dalej. Wiele osób wskazywało, że najlepszym kandydatem na nowego wokalistę, będzie George Michael, który idealnie wpasował się w klimat zespołu. Przez lata plotka o tym, że Michael miał dołączyć do Queen narastała, a teraz skomentował to Roger Taylor.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

George Michael miał dołączyć do Queen? Roger Taylor wyjaśnił

Roger Taylor w wywiadzie dla 'Classic Rock', postanowił stanowczo uciąć wszelkie spekulacje na temat obecności Georige'a Michaela w Queen. Jak powiedział artysta:

Pamiętam te plotki, ale on by do nas nie pasował. George nie był przyzwyczajony do pracy z żywym zespołem. Kiedy na próbie usłyszał naszą moc, nie mógł w to uwierzyć. Myślał, że to startujący Concorde.

Nie da się jednak zapomnieć o tym, że wokalista świetnie odnalazł się w repertuarze zespołu, także plotki nie wzięły się znikąd:

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?