Flea w filmie z Russelem Crowe'a i Nicole Kidman

i

Autor: Flea/screen: youtube.com/channel/UC6DicDItkLQ7N4ag1JS5mqg

Flea żałuje, że RHCHP gardzili sceną hair metalową. Dlaczego?

2022-03-07 11:39

Gdy w latach 80-tych, Red Hot Chili Peppers startowali ze swoją karierą, w Los Angeles królowały zespoły typu Guns N' Roses. Z biegiem lat, Flea żałuje, że jego zespół patrzył z pogardą na takie grupy.

Gdy Red Hot Chili Peppers startowali ze swoją karierą, w Los Angeles panowały zespoły hair metalowe, które podbijały wtedy listy przebojów. Ekipa RHCHP mocno gardziła takimi grupami, co z biegiem czasu dało dużo do myślenia Flea. Basista obecnie żałuje takiego podejścia.

Co tam w środku gra - Metallica

Flea żałuje, że RHCHP gardzili sceną hair metalową. Dlaczego?

W wywiadzie dla 'Classic Rocka' Flea przyznał, że jego zespół gardził ekipami hair metalowymi w latach 80-tych:

Byliśmy zdecydowanie przeciwni scenie hairmetalowej. Mówiliśmy: „Jeba*ć ich. Jesteśmy undergrundowym, artrockowym, dziwacznym zespołem z east side, a oni tylko odgrzewają Aerosmith i Kiss”. Dzisiaj uważam, że to było dość gówniarskie. Wiele z tych zespołów było zajebistych. Guns N’ Roses to świetny zespół. Była w tym pewna arogancja: „Pieprzyć świat, pieprzyć system, pieprzyć władze, jesteśmy sobą, jesteśmy dzieciakami z ulicy i wszystko zrobimy po swojemu”.

Przypomnijmy, że nowy album RHCHP pojawi się w sprzedaży 1 kwietnia. Zespół opublikował już dwa single i zapowiada się, że będzie to bardzo dobry album.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]