Farmaceutka wydała płytę - B6

i

Autor: Materiały prasowe

Farmaceutka wydała płytę - B6

2021-11-02 9:24

Zespół B6 to obiecujący skład z Lublina. Na froncie dominuje ciemny głos wschodzącej polskiej alternatywy o soulowych inspiracjach. Gitarowe brzmienia, elektroniczne synthy i głęboka, piaskowa barwa wokalu to pigułka B6. Eklektyczne rozwiązania budują pop-rockowy styl, romansujący z innymi gatunkami. Warstwa tekstowa malowana jest kolażem emocji, w odpowiedzi na nie wyrozumiałą rzeczywistość. Martyna z zawodu jest farmaceutką i dba o odpowiednie stężenie witaminy B6 w ludzkich organizmach.

Smugi to ślady, jakie pozostawia po sobie człowiek. To wybory, emocje i przeżycia, które budują naszą drogę. Jest to sentymentalna podróż muzyczna łącząca eklektyczne rozwiązania budujące szlachetny pop-rockowy styl, romansujący z innymi gatunkami. Gitarowe brzmienia, futurystyczne synthy, głęboka, piaskowa barwa wokalu to pigułka B6. Warstwa tekstowa malowana jest kolażem emocji, w odpowiedzi na niewyrozumiałą rzeczywistość. Martyna z zawodu jest farmaceutką i dba o odpowiednie stężenie witaminy B6 w ludzkich organizmach.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Czym jest album 'Smugi'?

Jest to wyprawa w głąb człowieka, który znalazł się w punkcie bezradności. Spotyka się ze swoim wnętrzem i zadaje wiele pytań, rozdrapując wcześniej niepoznane rany. Odkrywa tętniące zmartwienia, strach i zagubienie. Prowokuje to do szukania odpowiedzi i rozwiązań, wnikając głęboko w samego siebie, by osiągnąć katharsis.

Ta płyta jest zamknięciem określonego rozdziału i świadomą decyzją o wejściu w kolejny etap. Smugi to ślady, jakie pozostawia po sobie człowiek. To wybory, emocje i przeżycia, które budują naszą drogę. Jest to sentymentalna podróż muzyczna łącząca elementy szlachetnego popu i rockowego pazura. Futurystyczne synthy w kontraście z brzmieniami lat 1990/2000. Smugi to długogrający debiut zespołu B6.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu