Elektryczne Gitary w Opolu 2016 - Kiler ze zmienionym tekstem o dobrej zmianie

i

Autor: youtube.com/ElektryczneGitary fot. screen z YouTube.com

Elektryczne Gitary w Opolu - Kiler skazany na dobre zmiany - nagranie z festiwalu ze zmienionym tekstem

2016-06-05 1:11

Elektryczne Gitary manifestacyjnie zmieniły tekst Kilera w trakcie występu na festiwalu w Opolu. Nagranie z tego występu możecie sprawdzić u nas - Kiler skazany na dobre zmiany?

Kuba Sienkiewicz doskonale znany Wam jako lider Elektrycznych Gitar zmienił tekst ostatniej zwrotki Kilera w trakcie występu na festiwalu w Opolu. Video z tego występu błyskawicznie obiegło internet i wzbudziło żywiołowe reakcje. Tekst Kilera w wersji z Opola również możecie przeczytać na EskaROCK.pl. Posłuchajcie jak Kuba Sienkiewicz zażartował sobie z władz w Opolu.

Elektryczne Gitary - Kiler w wersji z Opola 2016 - dobra zmiana?

Elektryczne Gitary zaliczyły chyba najgłośniejszy występ w trakcie pierwszego dnia 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Czy Opole 2016 zostanie zapamiętane z manifestacyjnego żartu Kuby Sienkiewicza - lidera zespołu Elektryczne Gitary? Poniżej możecie posłuchać nagrania audio. Zespół został zaproszony do występu w ramach tematu - muzyki związanej z polską kinematografią. Oprócz Elektrycznych Gitar zagrali także Edyta Bartosiewicz, Krzysztof Cugowski z Budki Suflera czy Ania Dąbrowska. To to nagranie stało się jednak przebojem:


Tekst Kilera po zmianie w Opolu 2016


Już tylko Kiler, Polska w ruinie
Siedzę na minie, kiedy to minie?
Same zakręty, Kiler wyklęty
Kiler skazany na dobre zmiany
Czy to dla sportu, lepszego sortu
W tej kategorii, nowej historii
Jak naród Polan, powstaje z kolan
i Łuk Triumfalny


ORANGE WARSAW FESTIVAL 2016: Lana Del Rey - video z występu w Polsce

Elektryczne Gitary - Kiler - VIDEO

Swoją drogą zawsze warto wspomnieć sobie klasyczną wersję kawałku z filowego przeboju 1997 roku:COPA AMERICA 2016 - TERMINARZ. Daty i godziny wszystkich meczów i transmisje