Po wyrzuceniu z Megadeth, David Ellefson wraca z nowym projektem

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=aS_GhnLWAzI

David Ellefson o swojej sytuacji z Megadeth: teraz wiem, jak czuł się Jezus

2021-11-09 13:49

Usunięcie Davida Ellefsona z Megadeth było dosyć zaskakujące i dalej budzi wiele emocji. Jak widać, sytuacja dalej jest emocjonująca, przynajmniej dla samego Davida Ellefsona, który uważa, że czuje się jak Jezus.

Przypomnijmy, że David Ellefson został usunięty z Megadeth po tym, jak do sieci wyciekło nagranie z erotycznego videoczatu z jedną z fanek. Po tej sytuacji, Dave Mustaine podjął decyzję o usunięciu basisty z zespołu. Przez cały czas Ellefson nie wypowiadał się na ten temat, aż do teraz. To już któryś z wywiadów, którego udzielił były basista Megadeth i wygląda na to, że dalej w nim sporo żalu.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

David Ellefson o swojej sytuacji z Megadeth: teraz wiem, jak czuł się Jezus

W wywiadzie dla 'The Metal Interview', Ellefson skomentował jego odejście z Megadeth, porównując się do Jezusa: 

Nie mogłem w to uwierzyć. Nie chcę stosować odniesień religijnych, ale chyba teraz wiem, jak czuł się Jezus. Dajcie mu nieść jego krzyż, a potem zabijcie. Cholera, dobraliśmy się do niewłaściwego gościa. Nie mogłem w to uwierzyć. Nie będę kłamał – zasługuję na lepsze traktowanie. Dlatego usunąłem się z mediów społecznościowych. Całe swoje życie poświęciłem sztuce i pracy wykonawcy i nikt nie zasługuje na takie traktowanie.

Partie basu na nowej płycie Megadeth, zostały zastąpione przez innego artystę. Kto je nagrał? Tego dowiemy się razem z premierą albumu.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu