Chris Hemsworth składa Liamowi urocze życzenia! Zobacz, jak wyglądali w dzieciństwie

2021-01-13 17:01 es

Chris i Liam Hemsworth to najprzystojniejsze rodzeństwo Hollywood! Aż trudno sobie wyobrazić, że kiedyś nie byli tak uroczymi facetami. Z okazji urodzin Liama, Chris wszystkim nam o tym przypomniał. Na Instagramie opublikował ich stare zdjęcie. Zobaczcie jak Chris i Liam Hemsworth wyglądali w dzieciństwie.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że Chris i Liam Hemsworth to najprzystojniejsi bracia show-biznesu. Z powodzeniem zdobywają kobiece serca i kolejne role. Starszy brat, czyli Chris to ostatnio przede wszystkim Thor w serii filmów Avengers. Natomiast młodszy o 7 lat Liam zdobył rozgłos w serii Igrzyska Śmierci, a ostatnio grywa role w mniejszych produkcjach.

Na portalach plotkarskich pojawia się głównie Liam Hemsworth. A to za sprawą jego głośnego rozstania z Miley Cyrus. Chris Hemsworth raczej trzyma swoje życie prywatne z dala od mediów.

Dziś jednak pozwolił sobie na publiczne wspomnienia. Opublikował zdjęcie z dzieciństwa!

ESKA XD #013

Tak Chris i Liam Hemsworth wyglądali w dzieciństwie

Dzisiaj Chris i Liam Hemsworth to seksowni mężczyźni, ale wiele lat temu byli po prostu uroczymi dzieciaczkami. Z okazji urodzin młodszego z braci, ten starszy opublikował na Instagramie ich urocze zdjęcie.

Na fotce widzimy jak Chris i Liam Hemsworth pozują w takich samych ubraniach. Urocze!

Wszystkiego najlepszego @liamhemsworth to zdjęcie zostało zrobione 3 lata temu, do cholery czas leci, ale nic się nie zmieniłeś.

Napisał Chris Hemsworth.

Naszym zdaniem Liam Hemsworth zmienił się bardzo i oczywiście na plus!