Brian May dostał bana na TikToku. Za co oberwał gitarzysta Queen?

i

Autor: screen: https://youtu.be/mxuCyZPxlbE

Brian May dostał bana na TikToku. Za co oberwał gitarzysta Queen?

2021-04-28 11:46

Brian May postanowił wejść w świat TikToka, komunikując się w ten sposób z fanami. Nie da się ukryć, że pierwsze 48 godzin działania gitarzysty były sukcesem, bo w dwa dni zaliczyć ponad 2 miliony wyświetleń, to jest się czym chwalić. Niestety, konto gitarzysty zostało zablokowane, o co poszło?

Brian May bardzo dobrze czuje nowe media, dzięki czemu jest blisko fanów, mogąc przekazywać im najnowsze newsy. Niedawni gitarzysta Queen pojawił się na TikToku, gdzie w ciągu 48 godzin zdobył ponad 2 miliony wyświetleń. Niestety, jego konto zostało szybko zbanowane. O co poszło?

Co tam w środku gra? - The Cure

Brian May zbanowany na TikToku! O co poszło?

Brian May założył TikToka, w dwa dni zdobył ponad dwa miliony wyświetleń i jego konto zostało zbanowane. Jak napisał gitarzysta w poście na Instagramie:

Chyba moja kariera na Tik Toku dobiegła końca. Czy to jakiś żart? Od 0 do 2,1 wyświetleń w 48 godzin i z powrotem do zera. Czy ktoś mi może to wyjaśnić? Czy mój post był zbyt niebezpieczny dla Tik Toka? Czy mogę się odwołać?

Fani pomogli, zgłaszając TikTokowi, że coś jest nie tak i jak widać udało się, bo gitarzysta wrócił do aplikacji, jednak ma dylemat czy publikować dalej. Jedno jest pewne, jak Brian gdzieś się pojawia, to wszystko się zmienia.

Sonda
TikTok - korzystasz z apki?