Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

2020-10-21 15:45
Ilustracja do artykułu
Autor: materiały prasowe

BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.

Mimo skojarzeń metalowych, Ballbreaker to czysty je**ny rock ’n’ roll.

Zespół powstał w kwietniu 2017 roku z inicjatywy Rafała i Tomasza Sekulaków oraz Miśka Ślusarskiego. Po wakacjach 2018 skład zasilił basista Kamil Podgórski oraz wokalista Tomasz Trzeszczu Trzeszczyński, znany min. z udziału w Voice of Poland.


SERJ TANKIAN I JOHN DOLMAYAN MOCNO NIE ZGADZAJĄ SIĘ ZE SOBĄ. TYM RAZEM NIE CHODZI TU O SPRAWY MUZYCZNEPierwszy koncert Ballbreaker odbył się w stołecznej Proximie w styczniu 2019- materiał video z tego wydarzenie dostępny jest na youtube.

Listopad 2019 przyniósł pierwszy oficjalny singiel zespołu pt. “Twój Stróż, z gościnnym udziałem Krzyśka Sokołowskiego, vokalisty Nocnego Kochanka. Piosenka promowała dwie wydane w tym czasie książki autorstwa Jakuba Ćwieka.

W grudniu 2019 Ballbreaker wydał swój debiutancki album - “Evil Town. Płyta to dziesięć żywiołowych utworów bez udziwnień- czysty j***ny rock’n’roll. Została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez fanów, jak i krytyków i dziennikarzy muzycznych.

MILEY CYRUS ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH I ZAGRAŁA KONCERT Z UTWORAMI THE CURE I THE CRANBERRIES

Na żywo zespół miał okazję pokazać się u boku Nocnego Kochanka- niestety plany koncertowe zostały pokrzyżowane przez pandemię. Obecnie grupa pracuje nad materiałem na drugą płytę. Poniżej możecie sprawdzić najnowszy klip zespołu, który powstał do numeru 'Fallin''