Antoni Syrek-Dąbrowski w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe

mellina

Antoni Syrek-Dąbrowski w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2024-03-15 9:15

W tym tygodniu premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościem epizodu był Antoni Syrek-Dąbrowski - jeden z najbardziej rozpoznawalnych stand-uperów, komik, aktor, scenarzysta i improwizator. O czym opowiedział w rozmowie z prowadzącym?

Antoni Syrek-Dąbrowski to lubiany i rozpoznawalny polski komik, stand-uper, aktor, scenarzysta, improwizator. Ze sceną komediową związany jest już od prawie piętnastu lat, a polscy widzowie mieli okazję oglądać go w takich programach, jak “Comedy Club” na Comedy Central, “Comedy Central Prezentuje: Stand-up!”, “HBO Stand-up Comedy Club” czy “Tylko dla dorosłych” na antenie TVP2. Fachu uczył się od najlepszych w branży na terenie Chicago, co umożliwiło mu udział w programie “Stand-up Express” - kolaboracji komików z całej europy wschodniej, gdzie występował po angielsku. Przez lata związany był z warszawskim Klubem Komediowym.

Mellina: Antoni Syrek-Dąbrowski o śmierci, pogrzebie i kolonoskopii

Antoni Syrek-Dąbrowski w “Mellinie” Eski ROCK!

Komik w Mellinie tłumaczy pochodzenie swojego podwójnego nazwiska, ujawnia, że w przeszłości chciał być muzykiem, a potem psychologiem. Antoni Syrek-Dąbrowski mówi też o śmierci, pogrzebie i kolonoskopii.Przy okazji okazało się, że Marcina Mellera i jego gościa łączy pasja do pisania wierszy! Jak zapewnia komik, jego największym odkryciem był fakt, że poza Warszawą... mało kto lubi Warszawiaków. Antoni Syrek-Dąbrowski wspomina też fatalny występ dla producentów środków do czyszczenia toalet i to, jak zbłaźnił się przed Lotkiem. Nie zabrakło też wspomnień z czasów szkolnych:

W liceum nie zwróciłbyś na mnie uwagi. Towarzysko się otwierałem. Ja byłem mega zamknięty w sobie.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.