Bon Jovi young

i

Autor: Materiały prasowe

Zwiastun do serialu dokumentalnego o Bon Jovi już jest! Kiedy i gdzie oglądać w Polsce?

2024-02-16 14:17

Wygląda na to, że ten rok będzie naprawdę dobrym czasem dla wszystkich fanów i fanek Bon Jovi. Wiadomo, że nowy album formacji jest gotowy, trwają dyskusję o potencjalnej trasie, promującej wydawnictwo, a w drodze na platformy streamingowe jest serial dokumentalny o grupie! Właśnie udostępniono zwiastun produkcji - kiedy i gdzie będzie ją można oglądać w Polsce?

21 stycznia minęło dokładnie czterdzieści lat, odkąd światło dzienne ujrzał debiutancki album zespołu Bon Jovi. Promowany singlem Runaway krążek osiągnął spory sukces i dotarł do Top 40 amerykańskiego Billboardu. Z tej okazji grupa przygotowała dla swoich fanów kilka niespodzianek - wydanie rozszerzone Bon Jovi to jedno, co innego to potwierdzenie faktu, iż nowy, pierwszy od czterech lat album grupy jest gotowy. Choć sam Jon Bon Jovi, który otwarcie po raz pierwszy opowiedział o swoich problemach z głosem i zabiegu, któremu się poddał, nie ukrywa, że nie jest w stanie obiecać, że formacja wyruszy w trasę, to fani nie tracą nadziei, czekając nie tylko na nową muzykę, ale też na serial dokumentalny o legendzie rocka lat 80.!

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Zwiastun serialu dokumentalnego o Bon Jovi już jest!

Przy okazji 40-lecia debiutu, zespół oficjalnie ogłosił premierę serialu dokumentalnego o swojej karierze. Czteroczęściowa produkcja została zatytułowana Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story i będzie ją można oglądać od 26 kwietnia, w Polsce za pośrednictwem platformy streamingowej Disney+.

W sieci dostępny jest już pierwszy zwiastun serialu. Choć trwa od zaledwie 30 sekund, to dowiadujemy się z niego, że w projekcie na pewno poruszony zostanie szerzej temat leczenia Jona Bon Joviego. Zobacz teaser poniżej.

Bon Jovi - co wiesz o legendzie rocka lat 80.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym mieście został założony zespół?