Znasz te numery, ale takich wersji nie spodziewał się nikt. Najdziwniejsze covery Black Sabbath

2022-10-20 14:10

Prawo inżyniera Mamonia z filmu „Rejs” pozostaje wiecznie żywe, dlatego większość z nas przyzwyczaja się do brzmienia danych piosenek i wcale nie szuka ich alternatywnych wersji. Jeśli się trafią to i tak najczęściej przypominają nam o tym, by sięgnąć po oryginał. Tymczasem zdecydowanie warto szukać i poznawać nowe interpretacje, a oto dowody!

Na początek przytoczmy legendarną inżynierską tyradę Mamonia: ,,Proszę pana ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę". Teraz czas by zburzyć ten paradygmat i ruszyć z posad nasze przyzwyczajenia muzyczne

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?

Na warsztat bierzemy klasyków rocka, pionierów heavy metalu, czwórkę z Birmingham, która pokazała całemu światu jak ciężko, wolno i potężnie może brzmieć blues. Panie i panowie – przed Wami Black Sabbath, ale w nowych wersjach! Jednak nie będzie to wyliczanka zwykłych coverów, reinterpretacji gitarowych. Takich jest na pęczki. Wykopaliśmy dla Was najciekawsze i najbardziej zaskakujące. Trzymajcie się mocno, bo odkryjecie muzykę Sabbs’ów na nowo!