Wystawa LEGO Star Wars w Galerii Młociny. Szczegóły wydarzenia

i

Autor: Matriały prasowe

Wystawa LEGO Star Wars w Galerii Młociny. Szczegóły wydarzenia

2022-03-22 12:24

Galeria Młociny zamieniła się właśnie w prawdziwy raj dla miłośników klocków LEGO®. W dniach od 18 marca do 10 kwietnia na Bielanach gości fantastyczna forma rozrywki dla całej rodziny – unikalna wystawa LEGO® Star Wars™. Centrum handlowe zaprasza wszystkich miłośników klocków LEGO® na bezpłatną ekspozycję.

Marki LEGO® z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Te znane, niepowtarzalne klocki, które rozkochały w sobie dzieciaki i dorosłych niemal z całego świata, zawitały już do stolicy. Wszystkich fanów z pewnością ucieszy fakt, że od 18 marca do 10 kwietnia wystawę LEGO® Star Wars™ podziwiać można na Bielanach, w Galerii Młociny.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Dla odwiedzających jest to świetna okazja, by w przerwie pomiędzy zakupami obejrzeć ekspozycję unikalną w skali całej Europy. Figury postaci, a wśród nich najsłynniejszy duet droidów w galaktyce, czyli R2-D2™ i C-3PO™, gigantyczny mistrz Yoda™, czy też Lord Vader™ we własnej osobie zostaną zaprezentowane w realnych, imponujących rozmiarach i najróżniejszych wariantach. Znajdziemy je na poziomie -1 oraz przy wejściu głównym do centrum handlowego. W Galerii Młociny odwiedzający spotkają też m.in. gabloty z wielkimi modelami Microfighters, a także modele z kolekcji Ultimate Collector Series, w tym największy w historii model LEGO® Star Wars™ – Sokół Millennium. Wystawa będzie czynna w godzinach otwarcia obiektu, a więc od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00, a w niedziele do godziny 21:00.

Więcej informacji na temat atrakcji organizowanych w Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

Gwiezdne Wojny - najlepsze tatuaże fanów serii