Slipknot, koń

i

Autor: YouTube/screen z wideo, Amy Harris/Invision/East News

Wiadomości

W Kanadzie jest klacz, która uwielbia metal. Słucha Pantery i Slipknota

Wielką popularność zyskała klacz z Kanady, która uwielbia muzykę metalową. Dla tego zwierzęcia nie ma kłopotów ze złapaniem rytmu utworu. Headbanging jest uprawiony pełną gębą!

W Kanadzie jest klacz, który uwielbia metal

Prawdziwą furorę w sieci robi klacz, która... macha głową w rytm metalowej muzyki. Nic dziwnego, że zwierzęciem zainteresowały się media. ​​Pretty Runaway, bo tak się właśnie nazywa, mieszka w stajni w Lindsay w Kanadzie. Klacz zyskała rzeszę fanów po występie w programie na antenie CBC.  

Oto ranking 10 najlepszych zespołów rockowych. Czołówka może zaskoczyć!

Zwierzę najlepiej reaguje na muzykę takich zespołów, jak chociażby Slipknot czy Pantera. 

Musi być ciężki bas, dużo gitar i rytmu. Dosłownie macha ona głową w rytm muzyki. Prawie za każdym razem robi to w rytm – powiedziała, w lutym tego roku dla CBC, Autumn Purdy, która opiekuje się Pretty Runaway. 

Wybraliśmy popularną współczesną piosenkę country zamiast Pantery i zrobiliśmy test, aby zobaczyć, który utwór jej się bardziej spodoba. Włączyliśmy country i ona dosłownie obróciła się do mnie tyłkiem, nic ją nie obchodziło i jadła siano. Kontynuowaliśmy i zagraliśmy jej trochę muzyki Pantery. Odwróciła się i zaczęła uprawiać natychmiastowy headbanging. Zatrzymujemy muzykę, ona też się zatrzymuje. Włączamy i ponownie jest headbanging – dodała Purdy. 

Sami zresztą zobaczcie: 

Apple Music wybrał najlepsze albumy wszech czasów:

Listen on Spreaker.