Tomek Lipiński kończy karierę! Gdzie odbędzie się ostatni koncert

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=OjYyyNXQvwc

Tomek Lipiński kończy karierę! Gdzie odbędzie się ostatni koncert?

2021-10-05 13:12

Tomek Lipiński to postać niesamowicie zasłużona dla polskiego rocka. Lider grupy TILT i współtwórca Brygady Kryzys, postanowił przejść na muzyczną emeryturę! Lipiński ogłosił, że zamierza zagrać także ostatni koncert.

Tomek Lipiński odchodzi na emeryturę! Lider grupy TILT i współzałożyciel Brygady Kryzys, ogłosił, że po 42 latach, przechodzi na muzyczną emeryturę. Zanim to się jednak stanie, ma odbyć się ostatni koncert. Co wiemy o wydarzeniu i decyzji artysty?

Co tam w środku gra - Metallica

Tomek Lipiński kończy karierę! Odbędzie się pożegnalny koncert

Na facebooku artysty, pojawił się post, w którym możemy przeczytać:

Chciałem z tą wiadomością zaczekać.

Ale czas biegnie szybko, za szybko, coraz szybciej, dzielę się nią zatem już dziś. Tak, czas biegnie szybko. Dobiegł do miejsca, w którym trzeba sobie powiedzieć „dość, wystarczy”. Historia, która zaczęła się na dobre jesienią 1979, dobiega końca. W sobotę 23 października 2021 zagramy w Łodzi ostatni zaplanowany koncert. Wypuścimy też wkrótce w świat ostatnią piosenkę i wideo - „Nigdy nie będziesz”. Pewnie pojawię się jeszcze raz czy drugi na scenie przy jakiejś szczególnej okazji - z muzyką rozstać się nie da; może jeszcze kiedyś coś nagram… a może i nie. W każdym razie TA opowieść zbliża się do swego finału. Dzięki, że daliście mi możliwość robienia tego, co kocham, i to przez pełne 42 lata.

Tomek.

Tomek Lipiński był liderem zespołu TILT oraz współzałożycielem grupy Brygada Kryzys. Od wielu lat, artysta koncertował pod swoim imieniem i nazwiskiem.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]