The Killers w Polsce 2022 - bilety, data i miejsce koncertu

i

Autor: Rob Loud/REX/Shutterstock/EAST NEWS Zespół The Killers ponownie w Polsce

The Killers w Polsce 2022 - bilety, data i miejsce koncertu

2022-05-18 14:04

Niespodzianka dla fanów amerykańskiej formacji! Zespół The Killers zagra w Polsce jeszcze w tym roku - grupa została jednym z headlinerów jednego z największych rodzimych festiwali. Gdzie i kiedy będzie można usłyszeć takie hity jak “Mr. Brightside”, “When You Were Young” czy “Human”? Szczegóły w naszym tekście!

Zespół The Killers rozpoczął swoją przebojową karierę w 2003 roku, wraz z wydaniem kultowego singla Mr. Brightside. Piosenka zapowiedziała debiutancki album grupy - Hot Fuss. W trakcie swojej muzycznej drogi, zespół wydał w sumie siedem płyt, z czego ostatnia, zatytułowana Pressure Machine ukazała się w sierpniu ubiegłego roku. Lubiana na całym świecie formacja ponownie zawita do Polski! Grupa pojawi się w naszym kraju już w lipcu w ramach uwielbianego Open’er Festival! Kiedy konkretnie zagra zespół i ile kosztują bilety?

Sonda
Wybierasz się na Open'er Festival 2022?

The Killers na Open’er Festival 2022 - data, bilety

Zespół zagrana na Open’erze już 2 lipca, a więc na samo zamknięcie wydarzenia. Amerykańska formacja uświetni Orange Main Stage, wraz z Jessie Ware, Taco Hemingwayem i The Chemical Brothers. Bilety na wydarzenie dostępne są w sprzedaży do 6 czerwca (lub do wyczerpania puli) - cennik prezentuje się następująco:

  • Karnet 4 DNI - 649 ​​​PLN
  • Karnet 4 DNI + pole namiotowe - 749 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) - 459 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe - 529 PLN
  • Bilet jednodniowy - 315 PLN

Wszystkie bilety zakupione na Open'er Festival Powered by Orange 2020 i 2021 zachowują ważność na nową datę festiwalu. Wejściówki można zakupić pod tym linkiem.

Open’er Festival - Artyści

Poza zespołem The Killers na tegorocznej edycji Open’era pojawią się takie sławy jak Imagine Dragons, Måneskin, Twenty One Pilots, Royal Blood, Glass Animals czy The Chemical Brothers. Wydarzenie potrwa od 29 czerwca do 2 lipca.

EskaROCKLive! - Ostrowska - cały koncert