The Black Angels zagrają w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe The Black Angels na koncercie w Polsce

The Black Angels zagrają w Polsce! DATA, MIEJSCE, BILETY

2023-02-06 19:07

Teksańska legenda niezależnego rocka, The Black Angels przyjadą do Polski aby 10 lutego 2023 dać koncert w warszawskim klubie Niebo. Ten progresywny skład w otwarty sposób inspiruje się twórczością The Velvet Underground, ale przyprawia swoją twórczość jeszcze większą ilością psychodeli, brudu i południowej duszności. Fani ciężkiego, powykręcanego grania z pewnością będą zachwyceni!

Zawiązani w 2004 roku The Black Angels niemal z miejsca stali się jednym z czołowych przedstawicieli sceny amerykańskiego, gitarowego południa, zyskując ogromne uznanie fanów na popularnym wtedy portalu MySpace. Ich debiutancki LP “Passover” był doceniony za wyjątkowe połączenie ciężkich aranżacji z melodycznością indie i poruszającymi tekstami. W dyskografii TBA nie ma w zasadzie słabych punktów, a wydany w 2017 roku “Death Song” z hitowymi singlami “Currency” czy “Life Song” wydaje się być dotychczasowym opus magnum zespołu. Twórczość The Black Angels powinna być również dobrze znana fanom dobrego kina i seriali, ponieważ po ich twórczość chętnie sięgali producenci popularnych dzieł, na czele z genialnym serialem “True Detective” czy filmem “Wyrok Śmierci”.

The Black Angels zagrają w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Polski koncert The Black Angels odbędzie się w warszawskim klubie Niebo 10 lutego 2023, a bilety na to wydarzenie w cenie 105 zł będą dostępne w regularnej sprzedaży od piątku, 16 września na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Going.pl oraz stacjonarnie w Empikach.

BULLET FOR MY VALENTINE w trasie. Jason Bowld dla Eski Rock

Jak dobrze znasz film "American Beauty"? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Czym na początku zajmował się Lester?