SLOW'MO z nowym singlem! To hołd dla brzmień retro w nowoczesnych rozważaniach

i

Autor: Materiały prasowe Nowy singiel od SLOW'MO

SLOW'MO z nowym albumem! To hołd dla brzmień retro w nowoczesnych rozważaniach

2022-12-15 16:21

Charakterystyczna piaskowa chrypa w głosie, retro brzmienie i niekonwencjonalne przełożenie tego vintage'owego stylu na nowoczesne rozwiązania. Duet SLOW'MO prezentuje swój trzeci album “Wiatr”!

SLOW'MO to hołd dla brzmień retro w nowoczesnych rozważaniach. Duet tworzony przez dwóch przyjaciół z dzieciństwa – Karola Suska i Jaśka Grączyńskiego łączy różne style: od mocnego, gitarowego brzmienia, przez emocjonujące ballady, melancholijny rap, chwytliwe refreny aż po wciągającą elektronikę. Wyciągnęli esencję z tego, co ich inspirowało, tworząc własne, unikatowe brzmienie w postaci fuzji charakternego indie rocka z tanecznym zacięciem.

Po dwóch latach od premiery drugiego krążka “Dead Town”, SLOW'MO wracają z nowym materiałem. Ich trzeci album “Wiatr” intryguje jeszcze bardziej, głównie dlatego, że piosenki na tej płycie po raz pierwszy wybrzmiały w języku polskim, a w swoich tekstach artyści nie boją się poruszać wrażliwych tematów.

Posłuchaj singla "Cyrk"!

„Wiatr" to nasz album opowiadań niekoniecznie dokończonych. Czasem koloryzowanych, ale najczęściej prawdziwych — bywa, że do kości. Opowiada o przejmującym strachu, o niewypowiedzianym szczęściu, o wielkiej miłości i jej parszywej stronie. O życiu i stracie, o zdradach, o kochankach i o romantyku, który lubi wyć do księżyca po nocach. Nie każda historia ma finał, bo przecież nie zawsze go chcemy. „Wiatr" stworzyli przyjaciele. I zrobiliśmy to szczerze, do granic możliwości – komentują artyści.

„Była obawa, że już nigdy nie zaśpiewam. To mój drugi debiut” - Damian Ukeje w Esce ROCK!!!

Nirvana - jak dobrze znasz historię legendy grunge'u? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Z jakim innym legendarnym muzykiem skonfliktowany był Kurt Cobain?