Slash potwierdza nowy, wyjątkowy album pełen gwiazd! Kiedy premiera?

i

Autor: Brandon Voight / Splash News/EAST NEWS Slash wyda nowy album w 2024 roku!

Slash potwierdza nowy, wyjątkowy album pełen gwiazd! Kiedy premiera?

2023-07-21 11:36

Podczas gdy od dobrych kilku miesięcy mówi się o potencjalnym, nowym albumie Guns N' Roses, to w tym czasie członkowie zespołu... zapowiadają własne, solowe projekty! Jakiś czas temu premierę nowej płyty zapowiedział Duff McKagan, teraz nowe autorskie wydawnictwo potwierdził... Slash! Znana jest przybliżona data premiery!

Już od końcówki ubiegłego roku mówi się o nowym, pierwszym od piętnastu lat, albumie Guns N' Roses, do tego nagranego z udziałem Slasha i Duffa McKagana. Materiał ku plotkom dał sam gitarzysta, który w wywiadzie dla "Trunk Nation" powiedział, że grupa zamknie się w studio po zakończeniu trasy, by popracować nad demówkami i kompozycjami, powstałymi w czasie sesji do Chinese Democracy. Później pojawiło się zdjęcie Slasha i Axla Rose'a w studio, a niedawno długoletni technik formacji potwierdził w rozmowie z fanami, że zespół intensywnie tworzy i w sumie to na dniach wyda nowy numer. Póki co nic się nie dzieje, a tu cały na biało wychodzi Slash z gorącą informacją!

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Slash wyda nowy album w 2024 roku!

W najnowszej rozmowie z Yahoo Entertainment, "kudłaty" potwierdził, że jest w trakcie prac nad zupełnie nowym albumem! Projekt muzycznie ma być zorientowany na bluesowe brzmienie, a pojawić się na nim ma cała grupa rożnych artystów i artystek, przez co formułą ma on przypominać debiutancki krążek gitarzysty. Slash podał jedno nazwisko i pewne jest, że na płycie usłyszymy duet z Demi Lovato! Nie będzie to ich pierwsza współpraca - Slash gra na gitarze w najnowszym numerze wokalistki, Sorry Not Sorry (Rock Version), ona sama zaś ma także na koncie piosenkę, napisaną wspólnie z... Alice Cooperem! Muzyk potwierdził także, że album ujrzy światło dzienne w 2024 roku. Warto zauważyć, że na ten sam czas Slash ma już zaplanowaną wspólną trasę z Mylesem Kennedym i The Conspirators, jej szczegóły jednak nie są jeszcze znane.

Powiedziałem jej: "Hej, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować, żebym dołożył do czegoś gitarę, po prostu daj mi znać, a ja to zrobię". Więc oddzwoniła do mnie jakieś dwa, trzy tygodnie później, i powiedziała, że ​​ma taką piosenkę, której robi remake, i zapytała, czy dołożyłbym do tego trochę gitary. Daliśmy koncert w Norwegii i miałem dzień wolny, więc znalazłem fajnego inżyniera i studio w Norwegii i po prostu dołożyłem do tego swoje gitary. To niesamowite, jak szybko to poszło. A ona jest naprawdę fajna, jest naprawdę inteligentną i utalentowaną dziewczyną. Od tego czasu jesteśmy przyjaciółmi. To zupełnie inny rodzaj piosenek. To interesujące, jak różnorodny może być jej głos - powiedział Slash o współpracy z Demi Lovato.