Slash ponownie zagra w Polsce. Poznaliśmy gościa specjalnego koncertu

i

Autor: mat. prasowe

Koncerty

Slash już za chwilę zagra w Polsce! Znany jest gość specjalny i czasówka koncertu

Wielkimi krokami zbliża się koncert Slasha w naszym kraju. Wiadomo już, kto zagra, w roli supportu, tego dnia w katowickim Spodku. Na scenie zobaczymy zespół syna słynnego gitarzysty.

Slash w Polsce. Poznaliśmy gościa specjalnego

Slash, wraz z Mylesem Kennedym i zespołem The Conspirators, wyruszył w trasę koncertową "The River Is Rising – Rest Of The World Tour ’24". W jej ramach słynny gitarzysta zawita także do Polski. Slash wraz ze swoją ekipą zagra 16 kwietnia 2024 roku w katowickim Spodku. Organizator koncertu, czyli Mystic Coalition, ogłosił właśnie gościa specjalnego, który również wystąpi tego dnia na scenie. 

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Przed Slashem i spółką zaprezentuje się formacja Mammoth WVH. Na jej czele stoi Wolfgang Van Halen, syn Eddiego, słynnego, ale nieżyjącego już, gitarzysty Van Halen. Grupa ma na swoim koncie dwa studyjne albumy. W Katowicach będzie promowała krążek zatytułowany "Mammoth II", który światło dzienne ujrzał w ubiegłym roku. 

Slash w Katowicach. Bilety

Bilety na katowicki koncert Slasha cały czas są w sprzedaży. Ceny kształtują się następująco (wliczona jest już opłata serwisowa): 

  • płyta - 371 zł;
  • miejsca siedzące, sektory B - 339,50 zł;
  • miejsca siedzące, sektory C - 307,50 zł.

Slash w Katowicach. Czasówka

Organizator przekazał także informacje dotyczące czasówki koncertu Slasha i spółki. Wiadomo już, że o godz. 18 bramy katowickiego Spodka zostaną otwarte dla publiczności.

O 19:30 na scenę wejdzie zespół Mammoth WVH. Natomiast gwiazda wieczoru – Slash, Myles Kennedy i muzycy The Conspirators – zacznie koncert o godz. 20:30. 

Slash to ikona rocka, wybitny gitarzysta i kompozytor, laureat nagrody Grammy, który sprzedał do tej pory ponad 100 milionów płyt. Artysta z Mylesem Kennedym i zespołem The Conspirators gra już razem od ponad dekady. Ich ostatni wspólny album – zatytułowany "4" – ukazał się w 2022 roku. Wylądował na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt hardrockowych w Stanach Zjednoczonych, a na całym świecie zebrał bardzo dobre recenzje.

Slash i jego kompani nie po raz pierwszy odwiedzają nasz kraj. W lutym 2013 roku zagrali również w katowickim Spodku. Potem odwiedzili także Kraków (2014, Tauron Arena) i Łódź (2015 i 2019, Atlas Arena). Z kolei w lutym 2019 roku wystąpili w trakcie warszawskiej gali Empiku. 

Oto najlepsze gościnne występy Slasha:

Listen on Spreaker.