SKYND - sensacja true crime music w Warszawie i Krakowie!

i

Autor: Materiały prasowe SKYND na dwóch koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCE, BILETY]

SKYND - sensacja true crime music w Warszawie i Krakowie!

2023-06-19 14:04

Zespół SKYND sięga do najmroczniejszych zakamarków ludzkiej duszy, odzierając ją z kolejnych warstw, by odsłonić całą jej bolesną chwałę. Czynią to zagłębiając się w historie jednych z najbardziej niepokojących i dziwacznych przestępstw, jakich dopuścili się ludzie. Do Polski zawitają na dwa występy!

Projekt tworzą wokalistka Skynd oraz multiinstrumentalista i producent Father. Swoją autorską odmianę industrialnego rocka określają mianem “true crime music”, gdyż większość ich piosenek opowiada o głośnych morderstwach i tajemniczych śmierciach, o których mówiono w mediach miesiącami, a nawet poświęcano im liczne produkcje dokumentalne. Jednym z fanów SKYND jest Jonathan Davis, wokalista zespołu Korn, który wystąpił nawet gościnnie w piosence i teledysku “Gary Heidnik”. ,,Chcę jak najgłębiej wniknąć w zło do którego ludzie są zdolni, mam na tym punkcie obsesję. Przez tygodnie, a nawet miesiące starałam się wniknąć w umysły najbardziej zdeprawowanych i okrutnych zabójców. Nie ma dla mnie nic bardziej fascynującego niż ludzie, którzy przekroczyli granice człowieczeństwa” - mówi sama artystka.

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

SKYND na dwóch koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCE, BILETY]

Bilety w cenach na oba polskie koncerty SKYND trafią do sprzedaży 21 czerwca o godzinie 10:00 i będą dostępne na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl oraz w Empikach. Zespół wystąpi 1 listopada w warszawskiej Proximie (99 zł) oraz 2 listopada w krakowskim Kwadracie (89 zł).