Sam Fender także scoverował Metallikę! W sieci pojawiła się jego przeróbka

i

Autor: screen: https://youtu.be/vWaSIKcRbDg

Sam Fender także scoverował Metallikę! W sieci pojawiła się jego przeróbka

2021-07-01 12:37

Metallica świętuje 30-lecie kultowego czarnego albumu specjalną reedycją oraz albumem 'The Metallica Blacklist', na którym znajdą się aż 53 covery utworów z 'Black Albumu' w zaskakujących wydaniach. Po 'Nothing Else Matters' w wersji Miley Cyrus, Sad But True' w wykonaniu St. Vincent, przyszedl czas na Sama Fendera, który wziął na warsztat kultowy numer Metalliki.

Premiera 'The Black Album' w zremasterowanej wersji oraz 'The Metallica Blacklist' zaplanowana jest na 10 września (fizyczne i cyfrowe wydanie 'The Black Album' oraz cyfrowe wydanie 'The Metallica Blacklist'). Fizyczna wersja 'Blacklist' trafi do sprzedaży 1 października. Po ciekawej przeróbce 'Nothing Else Matters' w wersji Miley Cyrus, do sieci trafiła przeróbka numeru 'Sad But True' w wykonaniu St. Vincent, a teraz ten sam numer wziął na warsztat Sam Fender.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Sam Fender wziął na warsztat numer Metalliki. Posłuchajcie jak wypadła wyjątkowa przeróbka

Sam Fender również wziął na warsztat numer 'Sad But True', który był jednym z singli promujących 'Black Album'. Posłuchajcie wyjątkowej wersji Sama:

Sam Fender z kolei przygotowuje swoją płytę pod tytułem 'Get ready', która ma ukazać się wkrótce. Wszystkie informacje są ujawniane stopniowo na profilach artysty.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu