Rockowe premiery tygodnia! 10 najlepszych numerów, które ukazały się w ostatnich dniach

2022-07-15 14:01

Ostatni tydzień był naprawdę łaskawy dla rockowego rynku! Swoją premierę miało wiele świetnych numerów - zapowiedzi albumów, piosenki z dopiero co wydanych płyt, ale też wielkie muzyczne powroty czy debiuty zupełnie nowych projektów. Kto i co wydał w ostatnich dnia? Sprawdź w naszej galerii premiery tygodnia, których nie można przegapić!

Co tydzień na rynku muzycznym ukazuje się tak dużo muzycznych nowości, że naprawdę nie trudno coś przegapić. Nie jest tajemnicą, że rynek dużo bardziej stawia na brzmienie popu i rapu i to właśnie takie numery dominują w różnych cotygodniowych podsumowaniach premier ostatnich dni. W każdym tygodniu jednak ukazuje się naprawdę dużo kawałków, które bardzo dobrze pokazują, że świat cięższego brzmienia ma się świetnie i obfituje w naprawdę ciekawe i warte uwagi premiery.

Muniek o nowej płycie T.Love : „No jara mnie to strasznie!”

Rockowe premiery tygodnia! 10 najlepszych numerów, które ukazały się w ostatnich dniach

Jacy artyści z rockowego świata wydali w mijającym tygodniu nowe kompozycje? Muzyczne nowości zaprezentowali m.in. Skid Row, Brian May, Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, wielki powrót zaliczyła grupa Disturbed, a debiut - thrash metalowa formacja Dieth. Zdecydowanie jest na co zwrócić uwagę - sprawdź te numery w naszej galerii!

Jak dobrze znasz zagraniczne kino lat '60?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywała się siostra zamordowanej w Motelu Bates Marion, jak się okazuje, główna bohaterka “Psychozy” (1960)?