Rafał Rutkowski w Mellinie Eski Rock!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Rafał Rutkowski u Marcina Mellera w "Mellinie" Eski Rock

Rafał Rutkowski w "Mellinie" Eski Rock!

2023-04-14 9:02

W czwartek 13 kwietnia, o godzinie 19:00, swoją premierę miał piętnasty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościem epizodu był Rafał Rutkowski - uwielbiany aktor, satyryk, komik, stand-uper. O czym rozmawiał z Marcinem Mellerem? Śmiechu nie zabrakło!

Rafał Rutkowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich komików, stand-uperów, ale także uznany aktor filmowy i teatralny, na co dzień związany z Teatrem Montownia. Ostatnio mogliśmy oglądać go na ekranach kin w filmie “Masz Ci los!”, a obecnie jest gospodarzem już 9. sezonu "Comedy Club", emitowanego na kanale Comedy Central. W “Mellinie” Eski Rock Marcin Meller pytał go o żarty, które mogą przekraczać granice. Rutkowski mówi też, jak na jego występy reaguje jego żona i dzieci. Nie zabrakło kontrowersji ale będzie też o tym czym stand-up różni się od kabaretu i czy w Polsce mamy wolność słowa.

Rafał Rutkowski: co za sztuczny, stary dziad / Mellina #15

Ja nigdy nie miałem na celu szokowania dla samego szokowania (...) to dla mnie żadna sztuka. W Polsce zrobić dziś coś kontrowersyjnego, to jest naprawdę prosta sprawa. Chodzi o to, żeby wziąć coś gorącego i zrobić z tego śmieszną rzecz.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 19:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest od soboty na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen on Spreaker.